Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Spirituális sátánistáknak...

Spirituális sátánistáknak szól a kérdés... van aki mindent ugyanúgy csinál, csak az "RTR"-t hagyta abba?

Figyelt kérdés
És így is lehetséges? Vagy egyáltalán van olyan aki TÉNYLEG látta Sátánt? Nem csak "energiákat" érzett...? Vagy tényleg beszélt vele...

2020. aug. 22. 22:23
 1/6 anonim ***** válasza:
40%
Èn szeretem az ördögöt mert sok vicces dolgot tehet az emberrel a filmekben. De egy dologban biztos vagyok.a valósàgunkban nincsenek sem dèmonok sem ördög sem Lucifer. Vallàsi kàrosult emberek ìrkáljàk hogy ohh lètezik meg minden de ez nem így van. Csupàn a tetteinkel azonosulunk. Volt màr hogy hazudtam , verekedtem a jogaimèrt de ugyanakkor nem hiszem hogy a sàtán vinne el, emiatt vagy az Isten. Ennyi
2020. aug. 23. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Hát engem sem fog "el vinni", meg verekednem sem kell, sajnos nem ismered ezt a vallást válaszoló ahogy látom. :)
2020. aug. 23. 07:43
 3/6 anonim ***** válasza:
66%

Kérdező. Lehet hogy gond ha idekontárkodok de kérlek ne vedd támadásnak majd a véleményem csak érdekességnek írom. Gondolkozz el rajta.


Sátánizmusnak 2tipusa létezik. Az egyik akik hisznek az ördögbe és a démonokba, varázslanak (nemtudom mennyire lehetségesxd) illetve rituálékat végeznek.

Van a 2. Ami nem hisz se az ördögbe se az Istenbe. Szimplán egy motivum a sátán lázadás az egyház és a vallások ellen, mert sok vallás mint pl az 1. Számu sátánizmus tipus a halál utáni életre épit. Mint a többi vallás. Ép ez miatt szakadt el és alakult meg amerikában a sátán egyháza ami a mai napig az a sátánizmus amit törvényesen el is ismernek. Ebben olyanokat írnak ami fontos életmód tanácsokat tartalmazz. Illetve az életre ügyelj és ne a halál utánira. Szóval nem fut abba a hibába hogy teremtsen egy saját Istenséget pl lucifer személyébe, mivel eredetileg ebből menekültek el. Nem akarnak megfelelni egyszerűen és úgy akarják élni az életük hogy bármi önmegtartás kéne 1 istenség által.

2020. aug. 23. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem veszem támadásnak, köszönöm! :)
2020. aug. 23. 20:41
 5/6 anonim ***** válasza:

Szia,

Ha olvasol a katolikus szentek életéről, akkor sok szentnek Isten megengedte, hogy lássa "már amennyire" lehet a sátánt és a démonokat. Mert a valós kinézete olyan ronda volna és csúf, hogy belehalna az ember a puszta szenvedés látványától is..


[link]


pl.:

"Pio atyát ötéves korától gyakran kísértette a sátán, a legkülönbözőbb alakokban, megjelenve: pl. csúnya fekete macskaként vagy gyönyörű meztelen lányként, de olyan is volt, hogy X. Pius, a Szűzanya, Assisi Szent Ferenc alakjában. Gabriele Amorth atya, a Vatikán rangidős ördögűzője azt állította egy interjúban, hogy Pio atya különbséget tudott tenni a Jézus, Mária és a szentek valódi megjelenése és a sátáni illúziók között azáltal, hogy gondosan megfigyelte lelkiállapotát és azokat az érzéseket, amelyek a jelenések közben elfogták. ..."

2020. aug. 26. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Szentek mi...? Na hagyjuk már... :D
2020. aug. 26. 11:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!