Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Önbizalom növelésre kristály?

Önbizalom növelésre kristály?

Figyelt kérdés
Testvéremnek (most kezdi majd az egyetemet) szeretnék venni valamilyen ásvány karkötőt ami segít növelni az önbizalmát. Néztem már többet is csak kiváncsi vagyok, hogy mások mit ajánlanak.
2020. aug. 24. 20:02
 1/10 anonim ***** válasza:
89%
Először azt hittem hogy a kristály nevű drogra gondolsz :D
2020. aug. 24. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
66%

Pl. hegyi kristály, aventurin, rózsakvarc.


De egyszerűbb ha testvérednek mutatsz többfélét, és amelyik a legjobban vonzza, akkor ezen kristályra lesz szüksége.

2020. aug. 24. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
94%
Én is azt hittem a drogra gondolsz.😂😂
2020. aug. 24. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
75%
Facepalmm... bármit ráaggathatsz, karácsonyfaégősort is, ha abban hiszel, hogy majd attól lesz önbizalma.. Édes Istenem...
2020. aug. 24. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
66%
Ahogy négyes írja: ha hisz benne, tökmindegy hogy milyen. A legolcsóbb oszt' kész.
2020. aug. 24. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
56%
Am egyetemeken és főiskolákon nem ritkák a gondolkodást serkentő vszerek. Én a ketaminos ragasztót tudnám ajánlani elsősorban hogy jobban menjen a tanulás.
2020. aug. 24. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
60%
😂😂
2020. aug. 24. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
74%
A megoldás: Pálinka. Egy feles után nem lesz semmilyen gátlása.
2020. aug. 25. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Grimfox ***** válasza:
100%
A régi grimoire-ok, és más, kabbalára, és közel-keleti forrásokra alapozó művek szerint arany, és rubint. Általában nem magában, hanem valamilyen talizmán formájában használták. Pl: rubinköves pecsétgyűrű/gyűrű, amin az oroszlán asztrológiai jele van, és az oroszlán, és a Nap megfelelő asztrológiai állása idején lett elkészítve. Ezt használták önbizalom fokozására, meg az önbizalommal rokon érzelmek, és hatások erősítésére.(pl hatalomérzet)
2020. aug. 29. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
0%
Igen van, a kristály meth áháhhá pacsi
2020. szept. 1. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!