Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Gonosz gyermek.Valaki ismert...

Gonosz gyermek.Valaki ismert a környezetében hasonlót? Azért ezoteria mert sokan mondták hogy itt valami nem tiszta a gyermekkel.

Figyelt kérdés

Van egy kisfiúnk aki nagyon erős személyiség hangja kb 4-5 gyermek hang szintjével egyezik meg olyan a sírása hogy remegnek az ablakok többen mondták ilyen hang szintet soha nem hallottak meg de még én sem mintha hangszóróból jönne nagyon durva.


Mi párommal mindent meg teszünk hogy ne legyen gonosz ne tegyen mindenkinek keresztbe 6 éves de olyan erős hogy orvosnál minimum 3-4 en fogjuk le úgyhogy be kell hívni a másik rendelöből segítséget én sem hinném el ha nem tapasztalnám, fejel, rúg, csip mar, ok indok nélkül nagyon okos tehát nincs semmi baja orvos neurológus phszihiáter mindenki szerint csak hiszti akaratosság.


Mikor fájdalma van valakinek felvillan a szeme boldog kacag emelt hangon ha szomorú valaki akkor is nagyon boldog örül, mi párommal ölelkezősek vagyunk tehát tőlünk azt látja hogy hála ölelés kedvesség.


Mindenkinek a környezetünkben keresztbe rak kikapcsolja a tesó nál a gépet akár öt percenként majd elszalad és kacag, ha túl nagy csend van béke felmászik mindenre és szószerint egész hétvégén megállás nélkül az életét mentjük.


Harmadik óvodát tapossuk egyik ovoneni sírva kiborult ongyilkosságon törte a fejét bevallotta teljesen kiborult ha nem visszük el az oviból , össze tették az óvó nénik a kezüket hogy könyörgünk vigyék el innen!!!!!mi a család a szűk családi kör rettegünk a hétvégéktől nagymama tesó rokonok iszonyodnak tőle elkerüli aki csak tudja.

Szentelt vizet is hoztunk rá megkereszteltük de semmi változás, mondta hogy ő szomorú

rossz családot szeretne mikor hosszasan el beszélgetek vele, következetesen van nevelve büntetőszék 5 percre szóval nem hagyjuk rá de mi is fáradtak vagyunk, volt már el beszélgetés volt minden de minden vele ha el sírja magát valaki előtte mert nem bírja akkor teljesen megváltozik az arca boldog lesz és nagyon örül a káosznak.


Óvó nénik sem értik 30-40 éves pályafutásuk során ilyen gyermekkel nem találkoztak még ezt a 4.-ik ovoneni mondja már sajnos társaival is gonoszkodik, simogatás ölelés abszolút nem engedi sem puszit ami nagy fájdalom nekünk .


Ettől fuggetlenül nagyon imádjuk.


A kérdésem az lenne valaki környezetébe gyermekben tapasztalt e már ilyet??én még soha nekem ez új soha az életemben nem találkoztam ilyen gyermekkel, és ha igen találkoztatok milyen lett nagy korában, változott?


Orvos előtt kedves aranyos csak pillognak ha elmondom olyan mintha dilisnek tartanának minket hogy egy angyal arcú gyermekre miért panaszkodunk.



Nem tudjuk mi tévők legyünk fáradtak vagyunk


2020. szept. 19. 18:41
1 2 3
 1/27 anonim válasza:
78%
Ha nem kamu a kérdés, akkor ide nem szenteltvíz kell (te jó ég, micsoda marhaság, már ne haragudj...), hanem gyermekpszichológus.
2020. szept. 19. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 A kérdező kommentje:
Voltunk ott elmondtam hülyének nézett érdeklödő kedves figyelmes ügyes volt válaszolt mindenre ott nagyon büszke voltam rá.
2020. szept. 19. 18:52
 3/27 anonim ***** válasza:
65%

"Orvos előtt kedves aranyos " egy angyal arcú gyermekre "

Na most ez a körzeti gyerekorvos? Mert nem hozzá kell vinni, hanem a nevelési tanácsadóba, gyerekpszichológushoz. És ott nem melletted angyalkodik a gyerkőc közben, egyedül mondod el, amit akarsz, majd a gyerekkel nélküled foglalkozik. A leírtak alapján SNI-s magatartászavarnak tűnik, de majd a pszichológus megvizsgálja.

2020. szept. 19. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 A kérdező kommentje:
Utoljára elmondom a gyengébbek kedvéért volt phszihiáternel, Phszihologusnál is !
2020. szept. 19. 19:09
 5/27 anonim ***** válasza:
40%
Kérjetek másodvéleményt, biztos nem a szentelt víz a megoldás...
2020. szept. 19. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
100%

"Orvos előtt kedves aranyos"


"6 éves de olyan erős hogy orvosnál minimum 3-4 en fogjuk le úgyhogy be kell hívni a másik rendelöből segítséget én sem hinném el ha nem tapasztalnám, fejel, rúg, csip mar, ok indok nélkül"

2020. szept. 19. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 A kérdező kommentje:
Mondjuk füll orr gégészeten kellett lefogni!!!!phszihologusnál phszihiáternel nem kell lefogni 🙂
2020. szept. 19. 19:33
 8/27 anonim ***** válasza:
100%

orvosnál minimum 3-4 en fogjuk le úgyhogy be kell hívni a másik rendelöből segítséget én sem hinném el ha nem tapasztalnám, fejel, rúg, csip mar, ok indok nélkül...


Orvos előtt kedves aranyos csak pillognak ha elmondom olyan mintha dilisnek tartanának minket hogy egy angyal arcú gyermekre miért panaszkodunk.



KOMOLYAN, MI VAN VELETEK? EMBEREK???

2020. szept. 19. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
93%
Ekszöszájzbukk...
2020. szept. 19. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 A kérdező kommentje:
Gyengébbek kedvéért újra írom füll orr gégészeten szemészeten stb helyen kell lefogni, szemcsepp beadása füll orr gégészeten nem engedi a fülébe belenyúljanak! Remélem így tiszta 😉😉
2020. szept. 19. 19:43
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!