Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Óvodásként lehet ez találkozás...

Óvodásként lehet ez találkozás egy előző életben ismert emberrel?

Figyelt kérdés
Első óvodai napon úgy ölelgettük egymást egy másik gyerekkel, hogy azt éreztem, ezer éve nem találkoztunk. Ez az emlék nagyon mélyen bennem maradt.

2019. aug. 27. 22:13
 1/5 anonim ***** válasza:
88%
Igen, lehet.
2019. aug. 27. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
32%
Megszépültek az emlékeid. Ha meglenne videón az esemény, és visszanéznéd, semmi extra nem lenne, 2 kis majom gyerek megöleli egymást, ennyi.
2019. aug. 27. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%

Nem tudsz semmilyen ént meghatározni, aminek előző élete lenne. Azért, mert nincs is én. Vagyis van, de nem olyan értelemben, ahogy az elme képzeli. Neked nincs előző életed, mivel te az az életenergia vagy, ami maga az egész Univerzum.

Ha neked lenne előző életed, akkor azt jelentené, hogy te egy egó vagy, ami valamilyen formában elkülönül az Univerzumtól. Az egó viszont egy illúzió, amiről magad is megbizonyosodhatsz, ha feloldod az elméddel való azonosulást, ami megteremti az "én" illúzióját. Annak az illúzióját, te egy egó vagy.

2019. aug. 28. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Amiről te írsz, az inkább egy öntudatlan, mély vonzódás valakihez, szeretethiány, vagy valakire való hasonlóság (pl. anyuka).
2019. aug. 28. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Én hiszek az előző életekben. Ha ezután is legjobb barátok voltatok akkor igen simán lehet. És amig kigyerek az ember addig ezek az emlékek jobban megvannak. A képzeletbeli barát is egy ilyen emlék féleség.


Ha csak volt egy ölelés aztán csá. És a homokozoban egymás haját húztátok és verekedtetek a körteformáért akkor valami más volt a háttérben.

2022. aug. 2. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!