Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Hogyan nyissam ki a harmadik...

Hogyan nyissam ki a harmadik szemem? Kinek sikerült és mit csináltatok?

Figyelt kérdés

2020. szept. 27. 12:15
1 2 3
 11/27 A kérdező kommentje:
De jó...alig érti valaki, hogy miről van szó.
2020. szept. 27. 23:02
 12/27 anonim ***** válasza:
hát te nem érted h már sokan kérdezgettek a témában. most nemrég is. csak kicsit görgess le az ezo témában s megtalálod. ott is válaszoltam már. nem akartam még egyszer leírni. na de akkor bemásolom neked a kedvedért. egy pill.
2020. szept. 28. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
89%

elvileg a 3. szemet és a 6. csakrát ezek a mantrák nyitják ( kiejtés szerint írom):


Csandramaszéj


Thaum


Thaur


Thoth


Aum


Amun


Inanna



itt vannak.


plussz neked : ezeket kell vibrálva kántálnod s a homlokod közepére fókuszálnod. valanint a 6. csakrára ami a fej közepében van, s kékeslila színű. a 3. szem az átzetsző vagy fehér színű.

a hozzá tartozó mellékcsakrák azok a halántéki csakrák amelyek szintén áttetszőek vagy fehér színűek. hátúl is van 3. szem, amely elvileg a gondolat olvasáshoz, gondolat ültetésekhez,

hipnotizáláshoz s egyéb telepatikus dolgokhoz nélkülözhetetlen.

elvileg ez is áttetsző v fehér színű s ez is ahogy a homloki 3. szem s a halántéki cs- k befele a fejbe forduló háromszög alakúak. de vannak iratok amelyekben ezt félhold, vagy sarlós hold formájúnak írják le.

a 3. szem elsődleges képessége h megnő az intuíciód s aztán jobban látsz s irányítasz az álmaidban. majd az úgynevezett alvásparában nem zsibbadtsz le. aztán látsz az asztrálsíkon, ami a testkilépés élménnyel jár eggyüt, de ahhoz a többi cs- nek is nyitva s erősnek kell lennie.

itt tartok.

aztán aura látás, jövô megálmodása, éber jövőbe való vizuációk, aztán az előbb említett telepatikus dolgok.


remélem most így már elég jó a válaszom. de ezt már nemrég írtam s a korábbi kérdésekben is hasonlóak már fenn vannak rég. én is mindent elolvastam itt s más oldalakon s könyvekben is. a mantrák, meditációkkal pedig tapasztaltam.

tehát jó lenne ha nem lennél lusta egy picit is utánna nézni s nem lennél gőgös h azt állítsd h nem válaszoltak neked jól....

hihetetlen h milyen emberek vannak....

de gondolom úgysem olvasol többet s nem csinálod a mantrákat. ahogy sokan mások sem. kész időpocsékolásnak tartom h itt osszam az észt, mindenféle lusta buta s gőgös alaknak.

2020. szept. 28. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
De ha tényleg van ilyen akkor az miért jó? Jövőbe látás, meg aura látás? Minek?
2020. szept. 28. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:

eleve az a kérdés h minek érdekel téged ez a téma?

eleve a kérdésedből látszik h te értelmetlennek találod az egészet. az összes spirituális és paranormális képességeket. mert a csakrák kinyitása ezzel jár.

tehát hiába írnám le h számomra miért vagy minej jó.

nem akarod felfogni s elfogadni.

tehát ne bosszants!


ha nem akarod kinyitni akkor ne tégy fel ezzel kapcsolatosan kérdéseket!


gondolim itt mindenki ilyen. tudatlan és senki nem veszi komolyan.

ennyi. idiatakkal nem foglalkozok!

hihetetlen h az elöbbi válaszom sem ért számodra semmit sem.

valóban pénzért fogok már tanítani.

2020. szept. 28. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:

"tehát hiába írnám le h számomra miért vagy minej jó."


Ez engem tényleg érdekel. Én nem szoktam ilyen témákkal foglalkozni, csak valahogy megláttam a kérdést, és felmerült bennem az, hogy aki ilyeneken töri magát, az miért csinálja? Mi ezzel a célja? És hogy van e ilyen egyáltalán? Mert ugye gurukról, meg ilyen bölcsekről hallani, akik azt állítják magukról, h megvilágosodtak. De olyanról még nem hallottam, hogy valaki azt állítja magáról, hogy ő neki mindenféle képességei vannak. Mármint a TV jósokon kívül, de hát azokat hagyjuk inkább.

2020. szept. 28. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:

az az igazság hogy ez egy kitaláció és arra jó, hogy az unatkozó embereket valamivel lekösse, a butákat meg lelehessen húzni :D mert tényleg van aki fizet azért hogy kinyissa a nemlétező harmadik szemét.


sok emebrnek van annyi szabadideje hogy egyhelybe ücsörögjön órákat és azon gondolkozzon hogy "omm" "omm" "omm" "nyílj harmadikszem nyílj". ahelyett h találna egy rendes hobbit magának.

2020. szept. 28. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:

a guruk olyanok mint a vallásos irányzatok hírdetői.

pl. a kereszténység azt vallja h bűn a szex s bűnben születik mindenii. na de csak azok házasodhatnak szerintük akiknek van potenciájuk vagyis tudnak szexelni, akarnak is és képesek gyerek szülésre. tehát az inpotensek akik nem képesek gyereknemzésre vagy nincs bennük szexuális vagy pl az aszexuálisok. elvileg az egyház nem tartja keresutényes házasság egyesülésnek az ilyen embereket. még jó h mára a kezeokből ki lehet szabadúlni s az ilyenek is összeházasodnak.


megvilágosúlt. jah. a valagamba több fény jut, mint akik ezt mondogatják.

ezek ismételgetett hazúg klisék mint az h pl a keresztények azt mondják h jobb lesz az életed ha agyba főbe imádkozol. nem lesz jobb.


vannak ilyen képességek.

fő motiváció h kipróbálom ezeket. csak hóbort, hobby szintű. nem lehet komolyabban űzni szerencsére. attól lesz elrontva az egész.

pl. aki jól rajzol az hobbyként kezdi. de ha ráerőltetik akkor elveszik tőle a kedvét.


jó sok mindent tudtam már meg az asztrál világról. a csakrák nyitásával sokmindent láttam s hallottam. más lények sokasága. már úgyis meggyűlőltem az emvereket.

tehát így ez már az én világ kitágításos felfogásommal legalább nem szenvedek az emberektől annyit. sem ettől a tönkre tett világtól.

2020. szept. 28. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 A kérdező kommentje:
Nagyon sokat olvasok a témában és itt gyíkorikérdéseken is csekkoltam az eddigi kérdéseket a témában. Mégsem sikerül nekem valahogy.
2020. szept. 28. 22:50
 20/27 anonim ***** válasza:
#19 mert nem létezik ilyen dolog. Az információgyűjtésnek meg egyébkánt is a legrosszabb formája az internet akkor hogyha nem tudsz szelektálni a hasznos infó és a baromság között
2020. szept. 28. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!