Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Hogyan nyissam ki a harmadik...

Hogyan nyissam ki a harmadik szemem? Kinek sikerült és mit csináltatok?

Figyelt kérdés

2020. szept. 27. 12:15
1 2 3
 21/27 A kérdező kommentje:
könyveket is olvastam, de úgy látszik ez tényleg hülyeség
2020. szept. 28. 23:01
 22/27 anonim ***** válasza:

negïrtam h meditálni kell hozzá. leírtam az összes mantrát. sokat kell meditálni. lusta vagy bele kezdeni is. ha eljezded úgyis hamar feladod.

nem csak olvasni kell hanem alkalmazni a meditációkat.

ez ahogy te csinálod: izmis akarok lenni. sokat olvastam a témáról.igaz h erősebb lehet az ember? sok fittness termis mibdja h izmosabb. minek is csinálják? mire jó az?


valaki megírja h pl mozogni, torna gyakorlatozni és súlyzózni is kell hozzá.


de te nem csinálod a tornázgatást s a sűlyzózást sem.

aztán bele kezdés nélkűl hülyeségnek s hazúg dolognak tartod....


ha ezt nem érted akkor sajnállak.

2020. szept. 28. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
#22 ha meditál akkor sem fog kinyílni semmilyen harmadik szeme ahogy neked sem nyílt ki maximum bemeséled magadnak
2020. szept. 28. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
Na itt is csak az időmet pocsékoltam idióta emberek miatt.
2020. szept. 28. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
Azt hittem neked nem okoz gondot az időpocsékolás mivel hogy úgy foglalkozol mesékkel mintha valósak lennének
2020. szept. 28. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
49%

Felesleges rá sok időt szánni, mert meg ha a végén be is meséled magadnak h kinyilt, az akkor sem lesz igaz.

Nincs olyan hatása ami bizonyítaná a 3. Szem kinyílását.

minden hatása beképzelhető

2020. szept. 28. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:

Azért ez nem biztos. Inkább az a kétséges, hogy egyáltalán lehet e ezzel mit kezdeni? Mert ugye tudatos álmodás az van, meg hipnózis, meg ilyenek, de ezeket sem lehet annyira kontrollálni.


Nem hinném h van olyan ember aki el tud teleportálni valahova, vagy érdemben tud olvasni mások gondolataiban. Még ha aurákat is lát, akkor sem tud vele semmit pontosan meghatározni. Ha tényleg tudnának emberek ilyeneket csinálni, akkor már rég visszaéltek volna vele, és az ilyenek irányítanák a világot. De nekünk csak egy nyeszlett putyinunk van, meg egy szolis, dagi Trumpunk.


Lehet hogy ha 800 évig élnénk, akkor el tudnánk azt érni, h elteleportálunk a szomszéd szobába. De inkább csak 2 cm-el arrébb.

2020. szept. 29. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!