Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Bill Gates terve a Föld...

Bill Gates terve a Föld lakosságának csökkentését illetően akár össze is jöhet figyelembe véve, hogy a legújabb fejlemény szerint a koronavírus a spermaszámot is csökkenti?

Figyelt kérdés
Tehát ha nem öl meg legalább is sterilizál, hogy ne tudj utódokat nemzeni...
2020. okt. 9. 18:00
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
75%

-nincs ilyen terve Bill Gatesnek

-ugyan nem hallottam még ilyen kutatásról, de kétlem hogy az a "csökkentett számú", pár tíz-százezer(nem tudom még nagyságrendre sem pontosan) spermium mind sikertelen lenne, a petesejtbe hatoláskor.

2020. okt. 9. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
80%
Bill Gates már ilyeneket tervezget??
2020. okt. 9. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
25%
Ki tudja az üstben mi főtt
2020. okt. 9. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:

2


Igen, nem már, hanem már nagyon régóta.


[link]


Valamiért nagyon aggasztja őt, hogy 7 milliárdan vagyunk. Nem tudom miért. És azt sem tudom, hogy a csökkentést miért nem saját magával, illetve gyerekeivel kezdni?

2020. okt. 9. 19:07
 5/24 anonim ***** válasza:
53%

"És azt sem tudom, hogy a csökkentést miért nem saját magával, illetve gyerekeivel kezdni?"

Ezt hogy érted?

2020. okt. 9. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 bollocks ***** válasza:
77%
Ha Bill Gates-nek valóban az a szándéka, hogy csökkenti a Föld lakosságát, és ezen terve ellenére is évről évre tízmilliókkal nő az emberi populáció létszáma, akkor Bill Gates nagyon nem ért ehhez az egészhez, ezért nem kell tőle rettegned. Inkább olvass el valami 5G-s konteót, és írj ki egy új kérdést!
2020. okt. 9. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
23%
Népirtas legálisan?!?
2020. okt. 9. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
63%

Tedd félre a konteódat, a lakosságszámot nem ezzel akarják csökkenteni, hanem a józan ész és gondolkodás visszaszorításával.

Az oltás nem tartalmaz működőképes vírust, csak a fehérjéit.

2020. okt. 9. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
88%

"Valamiért nagyon aggasztja őt, hogy 7 milliárdan vagyunk. Nem tudom miért." Nem lehet, hogy azért nem tudod, mert fogalmad sincs arról mi folyik a világban? Néha felállsz a kanapédról amiről a TVt nézed, meg a billentyűzetet nyomogatod?

Egyébként nem az aggasztja, hogy 7 milliárdnyian vagyunk (legalább elolvasnád, megnéznéd, megértenéd, beírnád fordítóba ha nem tudsz angolul amit linkelsz), hanem az, hogy ha így halad az emberiség, akkor néhány évtizeden belül annyi ember lesz a Földön, hogy még több erdőt kell kiirtani, még több állatot kell leölni hogy el lehessen látni étellel és lakhellyel annyi embert. Az utóbbi 60 évben felére csökkent az erdők területe a világon, szemétszigetek úsznak a tengerekben, óceánokban. Ha ez így folytatódik 70-80 év múlva szinte lakhatatlan lesz a Föld.

2020. okt. 9. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
62%
Ezotéria kategória, a hülye konteókat oda kérjük.
2020. okt. 9. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!