Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Magyarország lakosságának kb....

Magyarország lakosságának kb. hány százaléka számít krónikus betegnek?

Figyelt kérdés
A krónikus ugyebár a hosszan fennállóságra vonatkozik. Így ha valakinek enyhe de magas vérnyomást állapítanak meg az is krónikusnak számítódik. Innentől kezdve a lakosság jó része az lehet, minden koronavírusos halálesetnél lehet nyugtatni a népet hogy krónikus beteg volt.

2020. ápr. 2. 11:54
 1/4 szamo77db ***** válasza:
0%
Honnan tudjam én ezt most neked megmondani?
2020. ápr. 2. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%
Én csak a GYK demográfiájáról tudok nyilatkozni, abból extrapolálhatsz. Azt el lehet mondani, hogy az ilyen kérdésektől az összes olvasó krónikus kétoldali agyfaszt kap, úgyhogy ha belőlünk indulunk ki, akkor mindenki az.
2020. ápr. 2. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem sokan vannak...:( Akár fiatalok közt is.

Krónikus betegségként van a magas vérnyomás megjelölve,de elvileg akinek ez van, szed rá csökkentőt,ergo normalizálódik a vérnyomás,nem???? Vagy hogy van ez?

Akkor milyen magas vérnyomásrol beszélünk???

A magyar lakosság eui állapota sajnos katasztrofális...

És ebbe nemcsak a 65 éven felüliek tartoznak bele.

2020. ápr. 2. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
No igen, akinek gyógyszeresen be van állítva a vérnyomása az krónikus betegnek számít vajon?
2020. ápr. 2. 14:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!