Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Mit tapasztaltál az otthoni...

Mit tapasztaltál az otthoni füstölő használattal kapcsolatban: jó illat marad a füstölés után vagy füstszag? Vagy ez a füstölő minőségétől függ?

Figyelt kérdés

Amennyiben a füstölő minőségétől függ, akkor melyik a jó minőségű?


Egy nap egy helyiségben mennyit érdemes füstölőzni? Hány szálat?



2020. okt. 26. 19:00
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egy szál bőven elég.
2020. okt. 26. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
48%
Természetesen a minőségtől. Én csak természetes alapantagú füstölőket veszek, amelyek virágokból készülnek és virágporba is hintik őket. Vannak olyanok amelyeket nem szeretem, de a legtöbb jó illatú. Sőt van olyan is amelyik a füstöléskor kevésbé kellemes, azonban azután nagyon finom illatot hagy a szobában. Én naponta 2-3 füstölőt elhasználok. Az égetés után, ha nem szellőztetsz, akkor 3-4 óra múlva is még lehet érezni az illatát. De ha több időt töltök otthon, akkor többet is füstölök, de csak azért mert annyira szeretem csinálni.
2020. okt. 26. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Grimfox ***** válasza:
72%
Abszolút minőségfüggő. Az is, mennyit érdemes elfüstölni naponta. Ha jó minőségű a füstölő, akkor egy szál akár napokig kellemes illatot ad egy helyiségnek. Én szoktam vizipipaszénen tömjént is füstölni, az úgy egy hétre betölti a szobát. Bár amikor füstöl, akkor nem látom a szoba másik végét. Pedig csak 3.5 méterre van. Még szellőztetéssel is marad bőven füst, és illat utána, és az illat benne marad a dolgokban elég sokáig. Ágyneműt minden esetre ne hagyj szabadon, ha ilyenre adod a fejed.
2020. okt. 26. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Azt még meg tudjátok írni, hogy melyik a jó minőségű füstölő? Pl márka?
2020. okt. 26. 21:39
 5/10 anonim ***** válasza:

[link]

Kalacsakra,Zambala nálam bejött.

2020. okt. 26. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Grimfox ***** válasza:
100%
Márkát nem tudok, de az biztos, hogy azok a rúdfüstölők, amiknek a közepén nincs az a fapálcika, hanem homokba, vagy sóba kell őket leszúrni, azok valódi növényi alapanyagokból készültek, nem illatosított kitudjamiből. Tömjént pedig rendelni lehet neten, és ilyen száraz gyantagalacsinokként érkezik, amit szénparázsra kell rakni. A mirha ugyanilyen.
2020. okt. 26. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

#5, #6. Köszi!


#2-t vajon kik pirosozták? Furcsán pontoznak itt páran... 😞

Számomra hasznos volt.

2020. okt. 27. 01:31
 8/10 Grimfox ***** válasza:
100%
Az értékelésért is kapsz pontot. Valakinek kellett a pont a toplistás helyezéshez, és úgy gondolta, miért ne. Meg vannak akik csak trollkodni, és lehúzni járnak ide másokat.
2020. okt. 27. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 zol56 ***** válasza:
100%

Én jó illatúnak érzem utána a lakást. Egyszer vettem ópium illatút. Amikor meggyújtottam belőle mindig fájt a fejem.

Többi illattal nem volt gond.

2020. okt. 28. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszi
2020. okt. 28. 10:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!