Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Manifesztálás mindig beválik?

Manifesztálás mindig beválik?

Figyelt kérdés
2020. nov. 28. 15:58
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
84%
Nem...vagy csak nekem nem sikerül. Ha sikerülne, már rég Wolf Katit dugnám a Ferrarimban.
2020. nov. 28. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
72%
Egyszer manifesztálódtam. Azt mondják meglátszik rajtam.
2020. nov. 28. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
77%
Ez egy kicsit bonyolultabb. A teremtés befejezedõdött. Ha megfelelõ a rezgésed, akkor pozitív dolgokat is manifesztálsz, nem csak a tudatalattid félelmeit.
2020. nov. 28. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
42%

Ha ismered a hogyanját ÉS együttműködsz az univerzális törvénnyel ÉS az akció közben is magas a tudatossági szinted, akkor igen, mindig.


Ha mégsem, akkor a hiba a te készülékedben van.

2020. nov. 28. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Hogy kell manifesztalni?
2020. nov. 28. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 apababa ***** válasza:
0%
Úgy, ahogy reinkarnálódni.
2020. nov. 29. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
54%

Mindig! Azt manifesztálod, ami vagy és nem azt, amit akarsz.

Tehát, amit magad körül látsz az vagy! Itt és most! Ha nem tetszik valami, fejlődj!

2020. nov. 29. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
0%

Kedves Vera, megkaptam a prividet.


Hát, ezt nem a neten fogod megtanulni, és főleg nem jövő hét végére kigyakorolni a dolgot. Ez nem így működik.


A 3 összetevő közül melyiket tudod készségszinten működtetni?

2020. nov. 29. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
59%
Nekem eddig mindig be vált, vagy így vagy úgy, vagy 6 hónappal később amikor már a hátam közepére kívántam, vagy picit máshogy mint elképzeltem, de bevált...
2020. nov. 30. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
15%

Szia. Manifesztálás...xd

Hát, én a 3nappal ezelötti óta nagyon sokat tanultam angolul, káromkodni tanultam, és a modellkedés is jol megy fekete hajjal. Most van borom, ilyenekkel sokkal könnyebb látni is. Reggel volt kék gyémánt, annak is eléggé a csodájára jártak de ez hangulatfüggő. Utána nagyon rossz kedvem lett, ezért átkozódni mentem szószerint azoknak akik rosszat csináltak, de ugyangy azt hiszik minden jo. Mert nem felejtem el, ha pl én csináltam az egészet akkor nem akarom hogy nekik is az egész jo legyen stb.

A sok követő miatt egész gyorsan gondolkozom, szinte mindenre rögtön tudom a megoldást, ami emelkedett tehát olyan hogy Palpatin hozott egyensúlyt az erőben, mert Annakint rávette arra hogy vagyis befolyásolta, bábként használta meg Anakin rettegett, vagyis de a második részbe tiszta magabiztos volt xdd

Tehát egyetlen nagy irás 3 napig mégnagyobb ihletettséget csinált, az volt olyan mint egy aranygömb ami kioszt mindenkinek 1000 bitcoint stb. Kocsikerék nagyságú, és a belseje is tiszta arany, legalábbis ez volt a legkirályabb vizio amit láttam rola.

Szoval már kb 1 millio követőnél tart a dolog, mert beletartozik a követők követői is XD

És még van 30 év hátra, tehát nagyon durva. Ez tényleg beat the flowers with diamonds etc. CAN BE MODELING OMG

ridicuolusly good and fascinating

Semmit nem tudnak rá ****** ezért nagyon balszerencsés lesz, de ez elháritható, leginkább rövid idővel, és közben is tartod (magadnak), ilyenkor gyengébb de nem veszted el stb.

Ja és a neten olyan hogy anonim, és nem kell válaszolni ha nem akarsz xd Pl jézusnak a gazdag pasinak azt kellet volna mondania, hogy nehogy szétoszd de adj amennyit akarsz stb.

Majd holnap esetleg

2020. dec. 1. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!