Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Eladnám érte a lelkemet, vagy...

Eladnám érte a lelkemet, vagy szerelmi kötés, vagy bármi ami beválik, ötletek?

Figyelt kérdés

19 éves lány vagyok, és most először életemben szerelmes lettem. Nem magamat akarom fényezni meg dicsérni, de tudom hogy szép vagyok, vékony (Persze nem ez a lényeg) Azért említettem meg mert előbb is lett volna lehetőségem párkapcsolatra, kedves, helyes fiúkkal akár, de soha nem éreztem semmit.

Aztán most badumm, kegyetlenül szerelmes lettem, és konkrétan úgy érzem belehalok.

Mivel az életvitelünk jelenleg nem passzol a másikéval, így szerintem ő nem szeretne semmit sem tőlem, komolyabbat.

Viszont én nagyon szerelmes vagyok, és utolsó próbálkozásként gondoltam nézelődök az ezotériában is, hátha.

Az én kérdésem konkrétan az lenne, hogy milyen megoldások vannak amik használnak?

A pénz, idő, utazás nem számít, hálistennek ezek vannak.

Viszont nem vagyok mániákus hiszékeny sem, az olyanok hogy pénzmágia, meg szerelem istennő, ezek nekem már sokak, a szerelmi kötés is igencsak túlzás már nekem, de a szerelem már annyira megvakít hogy bármit, mindent kipróbálnék.

Valaki tud "mágusokat" (ó istenem, nem hittem hogy ilyenre fogok folyamodni :D)

Könyveket, embereket, vagy weboldalakat, ahonnan, akiktől információkat kaphatnék, netán "szerelmi kötés" (kész, végem🤣)

Ne piszkáljatok nagyon, csak szeretném ezt is kipróbálni!



2019. aug. 8. 14:53
1 2
 1/13 Torfin Asger válasza:
89%
"Viszont nem vagyok mániákus" Nos ezek szerint de.
2019. aug. 8. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
58%
A szerelmi kötés, az durván veszélyes! Mert amikor már nincs a rózsaszín köd, amikor már szabadulás tőle, nos az akkor is "összeköt" benneteket! Ez durva bele avatkozás a másik szabad akaratába. A szabad akaratot, még Jézus is tiszteletben tartja. Hiába érzed most azt hogy hú de nagyon szerelmes vagy, idővel ez el fog múlni sajnos, jobb esetben csak csillapodik. Legyetek együtt boldogan, de ilyen Csiribi-csiribá dolgot ne csinálj, ha jót akarsz.
2019. aug. 8. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
46%
Ja, és még annyit: a szerelmi kötés fekete mágia!!! Ne hívd ki magad ellen a sorsot. A sors, az tudja mit kell csinálni hidd el.
2019. aug. 8. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
48%
Természetesen meg lehetne oldani, de neked nem fog működni, mert nem megfelelő a hozzáállásod ("csak szeretném ezt is kipróbálni", illetve kacarászol).
2019. aug. 8. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
86%
Ha te ennyire nem veszed komolyan a témát, akkor szerinted téged komolyan fog venni valaki és segítséget nyújt?
2019. aug. 8. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Igen, mert keresgtéltem, de a találatok megakadtak az ezotv-s "mágusoknál" akikről tudom, hogy lehúzós kamusok..
2019. aug. 9. 01:06
 7/13 anonim ***** válasza:
85%

A szerelem már csak ilyen és pár év múlva amikor vége lesz, már csak azért is mert szrik rád, akkor rádöbbensz hogy mekkora hlye is voltál hogy egy percet is pazaroltál rá.


Most meg eladnád érte a lelkedet....


Ne tedd!

2019. aug. 9. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
93%
Fogsz még olyat érezni felnöttként, amihez képest a mostani állapotod kisgyerek, és érzelmeid babák.
2019. aug. 9. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 horka11 ***** válasza:
76%

Kommentek: durván veszélye, összeköt akkor is ha már nem akarod, fekete mágia, a másik fél szabad akaratát nem szabad befolyásolni!

Ennél már csak az jobb, hogy visszaüt, és a következő életedben szenvedni fogsz!

Jajj ne csinàld ect...

Mindenhol ezt hallom!

Ti akik ezt kommenteltetétek, csináltátok már?? Tapasztaltátok?

Ajáljatok nekem is olyat aki képes sikeres szerelmi kötést csinálni!?

2019. aug. 10. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
54%
A lefrosszabb ahogy indulhat egy parkapcsolat az pont a szerelem. Mivel elvakit es nem latod meg a buktatokat, nem latod realisan a masikat, ugy kihasznalhat, hogy az csak na, átadod magadat neki teljes egeszében. Amikor dob vagy rájösz, hogy csak kihasznalt akkor meg jön a duma, hogy minden ferfi egyforma balfék stb. Józanodj ki, utana válasz párt.
2019. aug. 10. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!