Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Lehetséges, hogy a negyedik...

Lehetséges, hogy a negyedik dimenzió egy démonokkal és angyalokkal teli világ?

Figyelt kérdés

Én azt gondolom,hogy léteznek démonok.Manapság szellemeknek nevezik őket,de mivel vallási szempontból elképzelhetetlen,hogy lelkel kóboroljanak Földünkön(mivel mindenkinek meg van a maga helye,gondolok itt a Pokolra és a Mennyországra),ezért én elképzelhetőbbnek tartom,hogy minden rossz,ami körülöttünk történik a démonok miatt van.

Talán ők lennének a negyedik dimenzió?

Ha a sok milliónyi atka a szőnyegünkben a létezésünkről sem tud(pedig nap mint nap rálépünk),mivel nem látnak minket,mert alacsonyabb dimenzióban látnak,akkor miért is ne lehetne lehetséges,hogy a negyedik dimenzió a démonok/angyalok világa?Mi ugyanúgy nem látjuk őket,ahogy az atka sem minket,de mi,emberek mégis itt vagyunk,létezünk.

Tegnap este gondolkodtam el ezen..ti mit gondoltok?


2010. aug. 11. 20:31
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
15%
Persze. Én egy halálisten vagyok a lelkek világából. :D
2010. aug. 11. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
30%
Omg. Tudom, hogy ez csak kamu kérdés szóval nem fárasztom magam rendes válaszolással.
2010. aug. 11. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
36%

Mondok vmi nagyon érdekeset;)

Képzelted volna,h ez a bolygó és a mi galaxisunk, egy csillag?Már nem tudom biztosan,de asszem a national g.-on néztem...és én hiszek az angyalokban,meg a démonokban is,sztem ők egy másik dimenzióban lehetnek és onnan képesek átjönni és lehet,h téll ők okozzák a rosszat,de vannak az angyalok,kik egyensúlyban tartják a világot:)Szal ezzel azt akarom mondani,h semmi se lehetetlen és attól,mert még nem látunk vmit,honnan tudod,h nem létezik?;)

2010. aug. 11. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
78%
Szerintem nem kamu kérdés. Ezen Én is gondolkoztam, mármint hogy egyes élőlényeknek nincs tudomásuk a létezésünkről, nem érzékelnek igazán minket. Az emberekkel miért nem lehetne ugyanez a helyzet? Viszont azzal nem értek egyet, hogy minden rossz a démonok miatt történik. Szerintem a jó meg a gonosz mindenkiben megvan, csak az a kérdés, hogy ki minek enged teret. Valaki abban leli örömét, ha a másikba belerúghat, valaki meg attól lesz boldogabb, ha a másikon segít.
2010. aug. 11. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
43%
Ezótévét néztél, fiam?
2010. aug. 11. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
33%

Ja és fizika egyes, leülhetsz.


utolsó

2010. aug. 11. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
24%

"Persze. Én egy halálisten vagyok a lelkek világából. :D"


Kurosaki te vagy az? :D

2010. aug. 11. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
Ichigo-san!:D
2010. aug. 11. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
28%
Neeem. Én Rukia vagyok :D
2010. aug. 11. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
86%
4. dimenzió az az idő nem e?
2010. aug. 11. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!