Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Milyen természetfeletti...

Milyen természetfeletti képességeket lehet megtanulni?

Figyelt kérdés

2020. dec. 10. 17:21
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
100%
Aura látás.
2020. dec. 10. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
100%
A jóga írja le legjobban ezeket, sziddhiknek hívja őket, és több mint tízezret felsorol.
2020. dec. 10. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 A kérdező kommentje:

Melyik a legjobb?


És melyiket lehet a legkönnyebben elsajátitani?

2020. dec. 10. 18:26
 4/27 Grimfox ***** válasza:
100%

Könnyen egyiket sem. Vannak amikkel együtt születsz, ezeket elég ha megmutatják neked, és már tudod használni. A többit csak viszonylag hosszú tanulás, és gyakorlás során lehet elsajátítani. Az aura érzékelésével pl együtt születsz. Érintés útján tudod érzékelni magad, más élőlények, és a legtöbb tárgy körül, amennyiben a tárgy aurája túlnyúlik a fizikai határain. Az aura legbelső rétegét is mindenki látja. Ez a halvány kékes, szürkés, vagy sárgás derengés a test körvonala körül pár millimétertől néhány centiig. Ez fizikai látással történik, nem igazi auralátás. Az auralátás már olyasmi, amihez feltételeknek kell teljesülnie, nem mindenki képes megtanulni.

A jóga meditáció tényleg segít elérni ezeket, de csak hosszú gyakorlás során, és ezek csak melléktermékei a jógának, amiket ugyanúgy el kell dobni, mint minden mást. Aki a sziddhikért jógázik, még lassabban fejlődik, és kevés eredménnyel. A kérdés inkább az, milyen képességeket szeretnél TE elsajátítani, és ezek közül menyik az, amit el tudsz sajátítani, melyik az, amit bizonyos feltételek teljesítése után el tudsz sajátítani, és melyek azok, amiket nem tudsz elsajátítani. Előbb mindenképp célt kell kitűzni, utána kell kipuhatolni, hogy ez elérhető, vagy sem.

2020. dec. 10. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 A kérdező kommentje:
#4 köszi, és az olyanokat hol tudom meg nézni amivez születni kell?
2020. dec. 10. 18:50
 6/27 anonim ***** válasza:
100%
Arról már tudnál.
2020. dec. 10. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
55%

a legfontosabb képesség jól választani feleséget/férjet..ezt nem lehet tanulni, ezzel születni kell.

A többi?..az csak jópofa tevékenység

2020. dec. 10. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 A kérdező kommentje:
#6 nem tudom mert soha nem próbáltam
2020. dec. 10. 18:56
 9/27 Grimfox ***** válasza:
Nem születni kell, ezek mindenkivel vele született természetes képességek. A legtöbb automatikusan működik, mint a megérzéseid, és néha a spontán telepátia. Ha sikerül ráérezned, milyen érzés, amikor ezek működnek, figyelsz rájuk, akkor fejlődni fognak, és gyakrabban tapasztalod őket. A telepátia képességét az empátiára való figyelem is fejleszti. Az alacsony empatikus képességekkel bíró személyek telepatikus képességei is gyengék, és a megérzéseik sem olyan gyakoriak, az emberekkel kapcsolatos megérzéseik hiányozhatnak, pontatlanok. Igazából az empátiából fakadó telepátia, és intuíció, és az aura, és más természetes kisugárzások "érintéssel" való érzékelése az, ami mindenkivel egyformán vele születik. A többi vagy csak néhány emberrel születik, de ők tudnak róla, hogy van ilyen képességük, vagy tanulják. Ahogy írtam, gondold ki, milyen képességekre szeretnél szert tenni, és az alapján tudod meghatározni, elérhetőek e, vagy sem. Meg azt, hogy hogyan tanulhatók meg, ha tanulhatók.
2020. dec. 10. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:

7-es.Akkor nekem a legfontosabb képességem sincs. Rosszúl választottam társat és nem tudok szabadulni.


Nah szép.

2020. dec. 10. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!