Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Mi értelme a csillagjegyeknek?

Mi értelme a csillagjegyeknek?

Figyelt kérdés
Nem értem, hogy van olyan analfabéta ember, aki tényleg hisz ebben a parasztvakításban, hogy a születésünkkori csillagok állása befolyásol akármit is? Vagy csak az kell az embereknek, hogy valaki megmondja nekik, hogy milyen személyiségük van vagy kéne lennie, mert saját maguk nem tudják magukról eldönteni?

2020. dec. 13. 14:22
 1/9 anonim ***** válasza:
81%

most erre mégis milyen választ vársz? Hisz te már eldöntötted, hogy parasztvakítás, meg mindenki hülye aki hisz benne.


Tudod az élet tele van rejtélyekkel, titkokkal. Azért mert valamit nem értesz, nem biztos, hogy a másik a hülye.

2020. dec. 13. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
26%
Semmi. Ez kb olyan, mint amikor valaki kijelenti, hogy az ő színe a fekete. Nem az övé, de ettől érzi magát annak, aki. Hogy a másik oldal honnan szedi a meséket, azt meg nem tudom. Hasból...
2020. dec. 13. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
23%
Mint a busz vagy vonatjegyeknek. Csak ezekkel csillagra szállhatsz fel. De még nem próbáltam.
2020. dec. 13. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
31%
Szerintem azért van bennük valami. Rám is jellemző, amit leír, és az ismerőseimre is.
2020. dec. 13. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
79%

Mi értelme a csillagjegyeknek? '' -

Annyi az értelmük, hogy téged halálra idegesítsen mert hát foglalkozol vele ha bár téged állítólag nem érdekel...

😀

2020. dec. 13. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

1: Azt tudom, hogy mi az az asztrológia és a kérdés lényege nem is az volt, hogy mit jelent és mi a lényege, hanem, hogy miért hisz valaki ebben?


2/3: Nagyon adom ezeket a válaszokat :D


4: No offense, ez azért van így igazából, mert leírnak egy valag dolgot és abból egy csomó közhely(pl. őszinte, szerető, lusta) ami sokmindenkire igaz, ezért biztos van egy csomó dolog a listában, ami igaz rád


5: Egy szóval nem mondtam, hogy nem érdekel, csak nem olyan szempontból érdekel, hogy én hiszek benne, hanem, hogy miért vannak olyan emberek, akik szentül meg vannak győződve arról, hogy ennek van alapja

2020. dec. 13. 19:08
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Csak nézd meg egyszer a teljes születési képleted. Lehet találsz benne 1-2 érdekességet te is.


Én hiszek benne, mert sok minden összeállt mikor kézhez kaptam egy személyre szabott teljes elemzést. A bulvár lapok horoszkópja komolytalan, de az asztrológia maga nagyon is valós. Nem kell benne hinni, de akit érdekel annak sok mindent tud adni, ahogy nekem is sokat adott.

2020. dec. 13. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Az ég világon semmi. Ezek direkt úgy vannak megírva hogy mindenki találjon benne legalább 1 dolgot ami igaz rá. Én is olvastam már párat magamról és sokszor totál ellentétes dolgok voltak benne. De van bennük pár elég határozatlan állítás amibe sokszor azt látsz bele amit akarsz.


Én csak sajnálni tudom aki hisz ezekben mert sajnos már az alapkoncepciója tök hülyeség. Aki szerint nincs igazam és tud angolul annak ajánlom ebbe kukkantson bele.


https://www.youtube.com/watch?v=S7G-ruj22Uo


Aki nem vagy nem akar annak nagyon röviden annyi a lényege hogy az égitestek olyan szinten változnak az univerzumban hogy ilyen szinten mint az asztrológia teljesen értelmetlen bármit hozzájuk kötni.


A másik meg hogy olyan óriási felfoghatatlan távolságok vannak az űrben hogy egy rakás csillag amit mi látni vélünk már nem is létezik mert több százezer esetleg millió évbe telt mire annak a fénye eljutott idáig.

2022. jan. 31. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Kérdező, nem ilyen alap dolgok igaz rám, hogy "lusta", " őszinte", "szerető".


Bak vagyok.

Gondoskodó típus vagyok; a céljaim előtérben; ha valakiben csalódok, nem felejtem el; Önfejű vagyok; Hűséges vagyok; Kevés embert engedek a bizalmamba. - Csak néhány.


Persze nem minden tulajdonság jellemző minden Bakra. Pl. a Bakok pesszimisták is, ez mondjuk rám nem igaz.


Szóval van benne valami, csak nem minden csillagjegyre jellemző minden.


#4-es voltam.

2022. febr. 1. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!