Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Hol lehet Isten és Lucifer?

Hol lehet Isten és Lucifer?

Figyelt kérdés

Tudom, Isten mindenkiben és mindenhol jelen van, mindenben, amit teremtett. De igazából maga, ISTEN hol lehet? Köztünk jár a Földön "álarcban", vagy távolról figyel? Vagy elhagyott bennünket? Akkor hol lehet?

És Lucifer hol van? Úgy tudom, nem a pokolban. Vagy igen? Ott van elzárva?



2020. dec. 29. 15:34
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
52%
Itt vannak. Wilhelm Bush úgy magyarázza, hogy a 4. dimenzióban, de közvetlenül itt.
2020. dec. 29. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

Mond el ezt egy párszor és meglesz utána a válasz is.:

[link]

2020. dec. 29. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Csak Istenhez szólok, akár meghallgat, akár nem. Angyalhoz és arkangyalhoz soha.
2020. dec. 29. 23:42
 4/17 anonim ***** válasza:
Nem tudod mit jelent az, hogy isten mindenkiben és mindenhol jelen van. Csak bemagoltad, de nem érted. Isten nem egy BÁCSI, aki csücsül és figyel.
2020. dec. 30. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
A lelki világban van Isten is és Lucifer is, tehát benned mindenkiben ott van.
2020. dec. 30. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!


Isten egy szellemi tudat Akiben fenn áll az egész teremtett világ! Minden Istenben van, Istenben áll fenn! Univerzum, galaxisok, csillagrendszerek, naprendszerek, bolygók, sejtek, tudomány ágak: Fizika, Biológia, Matematika és ezek összetevői stb.

Jézus pedig Isten kinyilatkoztatása a teremtett világ számára! Azaz Isten megjelent köztünk testben Jézus személyében közel 2000 évvel ezelőtt, hogy üdvösséget és örök életet hozzon az emberek számára!


Lucifer, a sátán egy teremtett Fő Angyal aki a maga helyén van! Vannak neki szolgáló angyalok és démonok, akiknek az a célja, hogy az emberek ne üdvözüljenek és ne találják meg Istent, azaz szellemi sötétségben és tudatlanságban tartsa őket! Lucifer ember gyűlölő volt kezdettől fogva! Már a megteremtéskor utálta és gyűlölte az embert!

2020. dec. 30. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Azon kívül, hogy bennünk is lakhat Isten, szellemi lényként a harmadik mennyben van, míg Lucifer a bukott angyalokkal együtt a második mennyben. Persze ez nem jelenti azt, hogy ne jöhetnének a földre bármikor. Erre a bibliában több példa is van.
2020. dec. 30. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 ...Laci ***** válasza:

Kedves Kérdező!


Miért az "ezotéria" témakörön belül érdeklődsz Isten és Lucifer felől? (Különösen tekintetbe véve, hogy csak Istenhez vagy hajlandó szólni. Ami viszont szerintem is bölcsebb dolog.)

2020. dec. 30. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Igen, utólag már nem tudtam áttenni. Csak nem akartam, hogy mindenféle bibliai idézetek jöjjenek a kérdésem alá, amiket nem tudok értelmezni és hiába olvasok el, nem leszek okosabb. Az emberek véleményére vagyok kíváncsi. Ha át lehet rakni, akkor nincs ellenemre...
2020. dec. 30. 18:17
 10/17 ...Laci ***** válasza:

Szerintem ide illene a kérdés:


Kultúra és közösség --> Vallás


De áttenni már nem lehet, csak újra nekifutni és bemásolni.

2020. dec. 30. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!