Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Ördöggel aláírnád ezt a...

Ördöggel aláírnád ezt a szerződést?

Figyelt kérdés

Idézet:


"Lucifer, azaz Sátán jóváhagyásával elfogadjuk azt az egyességet, amelyet X (szerződő) kötött velünk, amiért cserébe ellenállhatatlan vonzerőt, minden elképzelhető rangot, kitüntetést, szórakozást, gazdagságot, egészséget ígérünk neki. Minden harmadik nap paráználkodni fog, mámortól nem tud majd szabadulni. E szerződés ereje félszáz éven át minden földi örömben ki fogja élvezni, az után eljön a mi birodalmunkba, hogy együtt gyalázzuk Istent. Szerződő elfogadja Lucifert mesterének és legfőbb urának, naponta háromszor elmond érte hálával egy imát hódolat jeléül. Amennyiben ezt elfelejtené a mámortól, úgy élete, ami amúgy is mai naptól Luciferé, azonnal véget érhet, kivéve, ha olyan gonosz tettet hajt végre, mely legfőbb Urának kedves. Szerződő lemond minden Isten szolgálójáról."



2015. máj. 29. 15:21
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 1/87 anonim válasza:
100%
nem. mivel ő szabja meg az apróbetűs részt...
2015. máj. 29. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/87 anonim válasza:

(még az előző vagyok)

és azt majd csak utólag fogja megmutatni...

2015. máj. 29. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/87 anonim ***** válasza:
100%
Van egy Ördög vezenéknevű ismerősöm, aláírhatom vele, ha szeretnéd. Ez megint valami divat sátánistás marhaság lesz...
2015. máj. 29. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/87 anonim ***** válasza:
Nem, és el sem olvasom, elég volt 2 szó belőle, hogy tudjam: szemét, kukára vele.
2015. máj. 29. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/87 megadeth18 válasza:
Ha neked többet jelent a földi öröm, mint a lelki boldogság...
2015. máj. 29. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/87 anonim ***** válasza:
Lehet, mert ronda vagyok és így nem sok örömöm van az életben.
2015. máj. 29. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/87 anonim ***** válasza:
az ígérünk neki, annyi mindent ígértek már ugyh. lucifer bekaphatja nem irnám alá
2015. máj. 29. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/87 A kérdező kommentje:

Idézet komolyabb, ezt én próbáltam 21. századosan megírni(régebben jobban rámentek a szent kenetre, kersztségre...én ezt összefoglaltam egyszerűen Isten szolgálóira). Urbain Grandier pokolarchívumából van...

Aszonygya, ehhöz köll saját vérrel leírni, igazi fás papírra, mely előtte speckó lötyiben ázott...

2015. máj. 29. 16:17
 9/87 anonim ***** válasza:
70%

1.Lucifer nem egyenlő Sátán-nal.

2. Mért úgy állítjátok be Isten-t és Sátán-t mintha ellenfelek lennének?

2015. máj. 29. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/87 anonim ***** válasza:
100%

"1.Lucifer nem egyenlő Sátán-nal.

2. Mért úgy állítjátok be Isten-t és Sátán-t mintha ellenfelek lennének?"


Amiért a legtöbben elhiszik, hogy 60 mg C vitamin a napi szükséglet.

2015. máj. 29. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!