Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Hisztek abban ha valaki...

Hisztek abban ha valaki meglát egy hullócsillagot és kíván valamit annak teljesülni fog?

Figyelt kérdés
Ha lehet, létezik valaki akinek ez "bevált" az írjon.
2010. aug. 13. 20:22
 1/9 anonim válasza:
Nagyon-nagyon sokszor kívánta, évekkel ezelőtt is , de egyik sem jött be! :(
2010. aug. 13. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Nemo kapitány (V.A.) ***** válasza:
100%
A hullócsillag nem rendelkezik semmilyen különleges erővel, ez tény. Viszont az erős vágy (óhaj), a hit a megvalósulásban és a siker (el)várása olyan tényezők, amelyek a kívánt célt "bevonzhatják" a valóságba. Erről sokat olvashatsz az agykontroll rovatban vagy a vonzás törvényével kapcsolatban, de sok más irányzat is így gondolja.
2010. aug. 13. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
Nem, de jó móka:)
2010. aug. 13. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Akárhányszor láttam egy hullócsillagot, mindig ugyanazt kívántam, és most bejött :D


Bár nem hiszem, hogy sok köze volt hozzá.

2010. aug. 13. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

mert mit kívántál?:D

amúgy nekem se jött be még,ez csak olyan "hagyomány"....de semmi kozmikus erő nemfog a te akaratodra dolgozni:D

2010. aug. 13. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
61%

A hullócsillagok valójában kisebb kőzettörmelékek, amelyek keresztve a Föld pályáját, belépve annak légkörébe a közegellenállás miatt fényesen felizzanak és elégnek.

Mi köze is van ennek, ahhoz hogy éppenséggel az ember mire vágyik az életben?

2010. aug. 13. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen, többször bejött már. Hogy van-e valóságalapja, nem tudom, de én ebben hiszek, más meg a keresztény hitvilágban. Utolsónak: mennyivel több köze van egy ima elmondásának a vágyaink beteljesüléséhez, mint egy hullócsillagnak?
2010. aug. 14. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
27%

Utolsó:

Semmivel.

Mindkettő butaság.

2010. aug. 14. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Ha létezne már gazdag lennék :P és ez nem off . . . ;)
2010. okt. 18. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!