Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Be fog teljesülni az álmom?

Be fog teljesülni az álmom?

Figyelt kérdés
minden este imátkozok, és azt kérem az Úrtól, h azzal a sráccal álmodjam meg a jovőt, akit szeretek.. azzal is álmodtam.. valyon befog ez valósulni??
2011. febr. 19. 23:39
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem teszel érte, akkor nem. Imádkozz inkább egy helyesírási szótárért, mert ne haragudj, ez így katasztrofális.
2011. febr. 19. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
77%
Egy fiúnak se fogsz kelleni ilyen rettenetes helyesírással.
2011. febr. 19. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
77%

Te jó Isten...

Ez rettenetes!

2011. febr. 20. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

- Befog - Be fog

- telyesülni - teljesülni

- imátkozok - imádkozok

- h - hogy

- jovőt - jövőt

- valyon - vajon

- befog - meg fog

2011. febr. 20. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Az, hogy egy sráccal álmodsz, kb. annyit jelent, hogy sokat gondolsz rá. Ez miért lenne garancia a jövőre nézve?
2011. febr. 20. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 sztív2000 válasza:
Szép gesztus, nem lehet tudni előre. Inkább azt kérd Istentől, hogy legyen meg az ő akarata, bízd rá magad. Másrészt, ha már kérdést megfogalmazol, hát... illene odafigyelni a hibák elkerülésére, mert sokan nem vesznek majd komolyan emiatt.
2011. febr. 20. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Varga Mária tünde ***** válasza:
Szia érdekesnek találom az álmodat az álmok mindig jelentenek valamit vagy vannak az intő álmok is amik arra figyelmeztetnek ,hogy vagy valami jó dolog fog veled történni vagy rossz.Az én anyosom Európa Főboszorkánya tanultam tőle egy jó pár dolgot.Komolyabban érdekel ez a dolog akkor írd meg a korodat és hogy mikor történt ez az álom és,hogyan ébredtél utána.Nem gog beteljesülni az álmos mert mindig így alszol el és ez benne marad a gondolataidban.Én segithetek neked meg mondani,hogy mikor jön el az igazi vagy még talán abban is segithetek neked ,hogy meg is találd ha felkeltettem az érdeklödésed akkor ird meg a pontos születési dátumodat
2011. febr. 20. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Bocsi, nem nagyon figyeltem oda a helyes irásra, nagyon siettem...

utolsó válaszoló: igen, érdekel.. születési dátumom: 1998.09.18

2011. febr. 21. 13:33
 9/9 anonim ***** válasza:

Úristenem ámen!


12 éves vagy kb.. és ilyen dolgokról imátkozol?

Az ima még egy emberen sem segített. Ahelyett hogy imátkoznál inkább próbálj bepasizni akkor.

2011. márc. 22. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!