Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Mit tudnék csinálni hogy...

Mit tudnék csinálni hogy leggyorsabban megváltoztassam hogyan látom a világot, az egész tudatosságomat?

Figyelt kérdés
Szeretném ha valami történne. Mond valamit nekem valami belül hogy most kéne valami "őrült" dolgot csinálni, valami megkéne hogy változzon, valami nagyobbra vágyok. Ahogy megyek a mindennapokon át csak a hatalmas nagy unalmasságot látom... Meditálok már másfél éve(tudom nemsok) és nőtt a tudatosságom de valahogy megakadt és érzem valaminek történnie kéne. Valami dologra gondolok ami megváltoztatna... Legszívesebben valamit szívnék, valami pszichedelikumot de nem lehet. Valami meditáció technika, bizonyos légzésgyakorlat,tudatos álmodás, vagy valami halálközeli élmény segítene? 16 F

2021. jan. 14. 21:08
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
20%
A leggyorsabban úgy tudnád normálissá tenni az életed hogy elfelejted a spirituális és ezoterikus humbugot, felfedezed a valódi tudományt nem nézel vissza.
2021. jan. 14. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
87%

Unalmas a világ?

Van egy mondás ami tőlem származik.

Te vagy az első akinek elpuffantom:


Aki unatkozik, az nincs jóba saját magával!

És tovább gombolyítva erre a kérdésre: Aki jóba van magával annak nincs szüksége arra, hogy cuccot szívjon!


Ennek kéne változnia!

2021. jan. 14. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:

#1 a világ nem csak a tudományból meg racionalizmusból áll(sőt nem is abból áll de mindegy). Látom kicsit szűken gondolkozol, de köszi a válaszodat.

#2 igazad van, nem tudok úgymond "csatlakozni" magamhoz Nem érzek semmit elmúlt pár évben. Nem érzek semmi kreativitást, semmi izgalmat, csak unalmat és dermedtséget. De azért vagyok itt hogy "visszacsatlakozzak"

2021. jan. 14. 21:37
 4/25 anonim ***** válasza:
40%
Nem kell ezt túlgondolni: kamaszodsz.
2021. jan. 14. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
10%

Egy ideig elhiszed hogy a világ illúzió. Majd jön a felismerés hogy ha illúzió ha nem enni élni és létezni kell különben kalap kabát.

És de minden racionális. Még a spiri is a része.

Az unalomra a példa jó és köszönöm én is.

2021. jan. 14. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:

Nézd meg ez, ezután elgondolkodsz a Világon és másképp fogod látni.

[link]

2021. jan. 14. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
100%
Kedves Kérdező, milyen módszer szerint meditálsz? Annak a módszernek mi a deklarált célja?
2021. jan. 15. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:
Csak elengedem magamat, gondolatok jönnek-ezeket nem ítélem el csak folyamatosan nézem őket. Bármit amit mondani akar a fejem azt engedem
2021. jan. 15. 08:37
 9/25 anonim ***** válasza:
64%
És mi a módszer deklarált célja? Mit lehet vele elérni? És mi támasztja alá azt6, hogy el is lehet vele érni a szándékolt célt?
2021. jan. 15. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:
Shinzen youngtól szedtem do nothing technique.
2021. jan. 15. 09:37
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!