Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Egész életemben történnek...

Egész életemben történnek velem az irracionálisan szerencsétlen dolgok. Van erre bármilyen tudományos magyarázat?

Figyelt kérdés

Költői kérdés volt. Ha semmi más nem történik épp, akkor feleslegesen dobok ki pár ezer forintot, vagy elhagyom a sálam. Bárhova mentem eddig csak történtek velem a nagyon szerencsétlen dolgok. Le sem írom, hogy mik. Lopastol elkezdve, munkahelyi igazságtalanság, telefonlopás az ölemből 1 mp alatt, volt, hogy az drogozott be engem, akivel dolgoztam... gyerekként iskolai cikizés(bezzeg a 120 kilós lányt nem cikizték.) igazságtalan, undorító tanárok. Es ezt meg tudnám sorolni egy óráig. A virus is nagyon nagyon durván megszivatott. Eleve egy mentális beteg családba születtem.

Nem bírom tovább es nem tudom kihez kellene fordulni. Ma is pénzt vesztettem. Emberi kapcsolatok terén, mintha valaki irányítaná, hogy csak a rosszakal talalkozzak. Miért, miért van ez?


2020. szept. 29. 17:38
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
68%

Ilyen dolgok mindenkivel történnek, de itt nem áll meg az élet.

Próbálj nem csak az élet rossz oldalára fókuszálni, ne azt emeld ki, hogy mikor mi volt rossz, hanem hogy tanultál-e belőle. Arra kell összpontosítani, hogy hogy kerülj el ilyen helyzeteket a jövőben.

2020. szept. 29. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 Grimfox ***** válasza:
100%

Tudományos magyarázat maximum a családi környezetedből vezethető le. Ha pszichés beteg emberek között nevelkedsz, ne adj isten neked is van erre hajlamod, akkor alapvetően az egész világszemléleted negatív lesz. Mindent a rossz dolgok szemszögéből figyelsz meg, mindenben ösztönösen, nem tudatosan a rosszat keresed, és szintén ösztönösen, a viselkedéseddel, minden megnyilvánulásoddal negatív reakciókat váltasz ki a környezetedből. Ez nem olyasmi, amiről feltétlenül tehetsz, a testbeszéded, a gondolkodási mintáid, és ahogy ezeket szavakba öntöd mind együtt eredményezik ezt az összhatást. Abban igazad van, hogy valaki irányítja, hogy csak a rosszakkal találkozz, és ez a személy sajnos te magad vagy, még akkor is, ha egy külső személyként érzékeled, vagy képzeled el. Ez az emberi elme tudatos, és nem tudatos részeinek nagyon bonyolult együttműködése, amiket már magzati kortól kezdve olyan hatások értek, amik ezeket a mintákat vésték beléd. Mire az öntudatod, úgy hat éves korodra nagyjából kialakult, addigra ezek a dolgok már úgy bevésődtek, hogy csak egy szellemileg magasan fejlett személy lett volna képes felismerni, és valamelyest enyhíteni a hatásán. Mivel már felnőtt vagy, ezért külső segítséget csak azután érdemes kérned, hogy te magad eldöntötted, és sikeresen megkezdted ennek az állapotnak a megváltoztatását. Ha te elég erőfeszítést teszel, hogy felismerd magadban ezeket a negatív berögződött mintákat, és mindent megteszel, hogy ne ezek szerint cselekedj, csak akkor tudsz közel jutni olyan emberekhez, akik tudnak segíteni új, élhetőbb minták rögzítésében.

Egyszerű pszichológiai megközelítést is alkalmazhatsz, de spirituális irányból is nekikezdhetsz, mindkettő ugyanúgy kezdődik, figyeled magad, és felismered, mi okozza az adott helyzetet, vagy problémát. Az emberek kihasználnak, aljasak veled, nem kedvelnek? Figyeld meg, hogy milyen nem verbális jeleket használsz, amikor kommunikálsz másokkal, vagy egyszerűen csak mész az utcán, ülsz a buszon. Az "áldozat" magatartás biztos hogy berögzött minta az esetedben, ami vonzza azokat, akik bántanak, vagy megkárosítanak. Minden az önvizsgálattal kezdődik, és ha találsz valamit, akkor megváltoztatod. Ez egy fárasztó, és általában kellemetlen folyamat, mert mélyen a személyiségedbe rögzült elemek ellen dolgozol tudatosan. Nem várható azonnali eredmény, és meg kell szoknod, hogy odafigyelsz magadra. Már attól javul az életminőséged, ha egyetlen hibás mintát elkezdesz korrigálni. Kezdd a legkönnyebben megtalálhatóval, és ahogy sikereket érsz el, haladj egyre lejjebb, a nehezen megtalálható dolgok felé.

2020. szept. 29. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
27 éves férfiként follikuláris pajzsmirigy rákom lett, ami jellemzően 60 év feletti nőket támad. Akkor most térjek meg ezoterikusnak?
2020. szept. 29. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 Grimfox ***** válasza:
90%
Az ezotéria csak egy lehetőség. A pszichológia is csak egy. De rákot csak úgy nem kapsz. Valami okozta, és ha kideríted mi, mindegy milyen módon, csökken az esélye, hogy ismét rákos daganat alakuljon ki a szervezetedben.
2020. szept. 29. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
A statisztikai adatok alapján a csernobili katasztrófa óta dupla annyi pm rákot diagnosztizálnak Európa keleti felén, mint korábban. Ezen sajnos nincs mód váltotatni.
2020. szept. 30. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 Grimfox ***** válasza:

A rák kialakulásának esélyét sem lehet csökkenteni, mondjuk megfelelő étrenddel, és étrendkiegészítőkkel?

Azt is írtad, hogy ez általában 60 feletti nőket érint. Ha dupla annyian betegszenek meg ebben, még mindig kilógsz a statisztikából, mint fele annyi idős férfi. A fiatalabb korosztályra, és ellenkező nemre vonatkozó statisztikák is hasonlóan dupla értéket mutatnak, vagy azok esetleg sokszorosat?

2020. szept. 30. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem, sajnos nem lehet, legalábbis nem rendelkezek ilyen információval, sem az orvosok.

Az étkezésem egyébként jó, a mozgásra is figyelek, nem is dohányzom. Mint azt a dokitól megtudtam, ennek a ráknak a kialakulása szempontjâból sajnos ez irreleváns. Viszont! Szerencsére elég jó prognózisú a kiújulás szempontjábòl, szóval én legyőzöttnek tekintem.

2020. szept. 30. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 Grimfox ***** válasza:
100%

Akkoriban a radioaktív jód elég sok helyre beépült, a pajzsmirigy meg sok jódot vesz fel.

Szerencse, hogy nem az agresszívan kiújuló fajta. Ebből még egy is sok egy életre, nemhogy még újra, és újra szenvedni tőle.

2020. szept. 30. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Olvasd el birtalan balázs - sorskönyv nélkül című könyvét, és vége lesz minden szerencsétlenségednek. Ez valóban nem véletlen. Olvasd el.
2020. szept. 30. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Hát 3 év kihagyás után újra visszakenekültem az oldalra, pont most itta le magát a szülőm és fenyeget hogy kidob, pedig tényleg csak az utcára tudnék menni...

olyan rosszul vagyok hogy 2 napja nem ettem de már megszoktam

a válaszokból nekem csak az jön le hogy ilyen családból nincs menekvés ha tudat alatt én okozom magamnak hogy mindeki bántson, akkor azzal hogy éljen együtt valaki?

Ha az összes rossz embert bevonzom, azzal hogy tekintsek a jövőbe?

Meg hogy me irigykedjek arra akinek nem kell folyton résen lennie mert ő normális családba született?

Folyton résen lenni meg amúgy sem lehet mert belebetegszik az ember...

hiszen a karma is arra szánt hogy megtapasztaljam ezt a sok szart, különben nem ebbe a borderline családba születtem volna...

annyira jó lenne ha lenne valamilyen kíméletes módszer, én nem tudom az ilyen emberek hogy tudnak életben maradni

dec. 22. 15:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!