Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » A dédimet látom mindenhol....

A dédimet látom mindenhol. Miért van ez?

Figyelt kérdés

A dédim 2002 szilveszterén halt meg. Én akkor még csak 5-6 éves voltam. Most mégis esténként, mikor sötét van, kimegyek valahova (pl. konyha, WC) mindig azt hiszem, hogy ő ott van. Félelmetes.

MIÉRT?


2010. aug. 14. 21:55
 1/3 anonim ***** válasza:

Lépj túl rajta, az a gond hogy mindig bemeséled magadnak hogy ő bizony ott áll előtted, ne gondolj az ilyenre, teljesen más tudattal menj ki, mert ha már mielőtt kimész, és már akkor azt gondolod hogy ott lesz előtted, akkor már egyenes azt fogod hinni, hogy ő biztos ott lesz.


Egy nagy túrót, próbálj másra gondolni.. :)

2010. aug. 15. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Érdekes. Mivel azt írtad, hogy leginkább este érzed, hajazok arra megoldásra, hogy csak beképzeled.
2010. aug. 16. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Sya!

csak tudnám minek írnak az ezotériához olyanok, akik nem hisznek benne...:S

Szerintem üzeni akar valamit, vagy megvédeni valamitől ami még nem következett be...

Az pedig h este látod nem meglepő...A szellemek többsége este jelenik meg mivel olyankor az emberi agy könnyebben fogadja be a túlvilági dolgokat...

De az is lehet h nem fog veled kapcsolatban lépni, mivel lehet h nem szellem, hanem ott ragadt emlék...figyeld meg h mindig úgyan azt csinálja-e amikor látod vagy mindig mást...

Ha akarsz írj privit, h mire jutottál...:)

2010. aug. 21. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!