Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Mit gondoltok, mennyire...

Mit gondoltok, mennyire érdemes bízni a megérzésekben? Mik a tapasztalataitok?

Figyelt kérdés
2021. jan. 18. 23:24
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
63%
Nagyon nem érdemes, én úgy tapasztaltam. Főleg, ha nem tudja valaki megkülönböztetni a valódi megérzést a saját-maga-parasztvakításától. A "megérzéseimmel" egy párszor már sikerült saját magamat átverni. Úgyhogy nem.
2021. jan. 19. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim válasza:
54%
Szerintem a megérzéseid csak olyan szíved diktálja dolog... De akkor meg inkább az agyadra hallgatsz ugyebár.
2021. jan. 19. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim válasza:
77%

Lehet, hogy "le leszek szavazva", de én bízok bennük. Vagyis úgy gondolom, hogy az ember csak nem véletlen érzi adott dolgoknál máshogy magát.


Az már mindekinek a szíve joga, hogy dekódolja ezt és dönt.

2021. jan. 19. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim válasza:
16%
3-aska, szerintem nem egészen tudod mit jelent a dekódolni szó. Ha tudatosan nem hallgatsz rájuk, akkor már dekódoltad őket...
2021. jan. 19. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim válasza:
68%

Nem hinném, hogy gondom lenne a jelentéssel, de azért köszi a véleményed. :D


3-as

2021. jan. 19. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
59%

Csak egy szigorú határig.

Nem szabad annak a megérzésben bízni: ha minden pénzed felteszed a lottón, nyerni fogysz.

Bízni és pozitívan cselekedni kell, ha megérzed, égetően forró az edény füle.

2021. jan. 19. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
86%

Általában azt bántam meg, amikor nem hallgattam a megérzéseimre.


Tipikus példa az, amikor p. valamit arrébb akarsz tenni és kvázi a "semmiből" jön egy képpel társított gondolat, amelyben látod, hogy az a tárgy össze fog törni.


Természetesen, az elménk azonnal felülbírálja a dolgot, valahogy így:


"Ugyan, ez csak egy gyors mozdulat, ráadásul két kézzel fogom meg, miért törne össze!"


Végül nem hallgatunk a megérzésünkre és arrébb rakjuk a tárgyat, majd - miközben elengedjük - valahogy belekapunk, vagy a tárgy instabil, megbillenve leesik és összetörik.


Ezek tipikusan gyorsan bekövetkező dolgok, amikre valaki, vagy valami (tudatalatti, őrangyal, felsőbb én) igyekszik figyelmeztetni minket... :)

2021. jan. 19. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
89%

Én csak a rossz megérzésben hiszek valamennyire, mert eddig mindig bejött, ha valakitől elsőre rossz érzésem lett (ne úgy értsd, hogy elítélem vagy valami, hanem, valahogy olyan rossz, fura érzés valakivel beszélni). Mondjuk azt tegyük hozzá, hogy elég jól értem a testbeszédet, úgyhogy nagy százalékban ezért érzem, ha valakivel nem akarok többé tárgyalni.

Vagy néha van, amikor olyan érzésem van, hogy történni fog valami, idegeskedek, utána sokszor tényleg jön valami rossz. De ezeket akár be is beszélhetem magamnak, nyilván :D

2021. jan. 19. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
59%
Kinek? Nekem érdemes, eddig mindig beigazolódott, hogy jó volt amit a tudatalattim sugárzott.
2021. jan. 19. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
79%
Ha meg tudod különböztetni az elméd és a szíved üzenetét, akkor mindenképpen a megérzésre (szívedre) kell hallgatni.
2021. jan. 19. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!