Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Látót vagy médiumot keresek...

Látót vagy médiumot keresek aki, ingyen rám nézne és elmondaná mi van velem...?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Azért írom ki ezt a kérdést mert elkezdtem fura dolgokat észlelni. Néhány napja meditálok. Nem vezetett meditációval, hanem berakok zenét és csak elmélyülök, hallgatom és lenyugszom. Van egy medálom amiben állítólag scarab kő van ( de ez nem fix ) és ha felé rakom a kezem, bizseregni kezd. Ugyan ez van a víznél...ha belerakom a kezem bizsereg. Ma egy fogkrém kupakját beletettem a vízbe és erősen rákoncentráltam kb. fél óráig, aztán nem tudom mitől vagy hogyan csináltam pontosan de a kupakot elkezdte vonzani a kezem... arra ment a kupak amerre a kezem a víz felszínén és volt hogy teljesen hozzám is tapadt. Mostanság nem vagyok önmagam se néha...segítséget kérnék tényleg olyantól aki nem csaló és ingyen rámnézne mert kiskorú vagyok,17 éves, de a családnak nem mondhatom el ezt, mert csak pszichiátriára küldenének és nem tudom mi történik velem, és kétségbe vagyok esve mert lehet akár démon is...kérlek segítsetek és aki nem hisz ezekben kérlek ne írjon semmi rossz kommentet kérlek segítsetek!

2021. jan. 25. 20:19
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
#8. válaszoló Körülírnám de a gyakorikérdéseken belül privátba... valamiért nem engedi hogy rádírjak. Rámírnál kérlek?
2021. jan. 26. 07:39
 12/13 A kérdező kommentje:
Egyébként a kupak mozgatás, és papír pohár mozgatás úgy is megy hogy igaz a vízen vannak de a tenyerem nem ér bele egyáltalán a vízbe
2021. jan. 26. 10:38
 13/13 anonim ***** válasza:
47%

Gagyin kívül ingyen semmit nem kapsz, ne is várj.

Aki látónak, vagy médiumnak TARTJA MAGÁT, nem dolgozik ingyen, hiszen éppen az emberek hiszékenységét kihasználva akarnak maguknak jó és magas életszinvonalat biztosítani.

.

"kétségbe vagyok esve mert lehet akár démon is"

Éppen a kétségbeesésed, félelmed táplálják saját démonaidat!

A démonok a gyenge embereket keresik, rajtuk tudnak uralkodni.

Ha nem hiszel bennük és ezt tudomásukra hozod, tagadásoddal hajtod magadtól messzire démonjaidat.

Hited és félelmed erősítik őket, taramtad meg azokat magadnak félelmeddel!

A hit teremtő erő, a tagadás megsmmisítő.

2021. jan. 26. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!