Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Mi a véleményed Chong An...

Mi a véleményed Chong An Sunim és Szabó Péter '21/01/18-én a youtube-ra felkerült beszélgetéséről?

Figyelt kérdés

https://www.youtube.com/watch?v=x-H-89mxeG4


Mit értettél meg belőle?


2021. febr. 4. 19:04
 1/9 anonim ***** válasza:
30%
Tobbszor is meg kell hallgatni, es meg utana sem fog minden atmenni. Tetszett, emesztem.
2021. febr. 4. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
77%
Két, magát nagytudású gurunak képzelő nárcisztikus szereplése. Egy őszinte pillanata nincs a beszélgetésnek.
2021. febr. 4. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
65%

Chong An Sunim előadásait régebben kedveltem, de később elkezdett zavarni az a fajta fennkölt stílus és talán spirituális felsőbbrendűség is, mely a megnyilvánulásaiból áradt.


Még mindig azt mondom, hogy a megértés szintjén messzire jutott, de hiányzik belőle a valódi bölcsekre jellemző alázat. :)

2021. febr. 4. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
67%
Na ne fárassz engem Szabó Péterrel. Egy dologban van igaza, hogy nem csak pesszimistán és kételkedve lehet hozzáállni az élethez de ezt sem ő találta ki.
2021. febr. 5. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Értem, köszönöm, kedves egyes.


Örülök, kedves kettes, hogy személyedben pszichológus szakértő is hozzászólt a kérdéshez. Gondolom, a véleményedet arra alapozod, meg is vizsgáltad a műsor két szereplőjét annak rendje és módja szerint. Ha nem, akkor sajnálom, hogy ilyen felszínes vagy, ha pedig megvizsgáltad őket, akkor orvosi titkokat kotyogtál ki. Nem félsz, hogy beperelnek? Ja, ahogy neked nem is kell vizsgálat az ilyen megállapításokhoz, mert "belelátsz" a fejükbe?


Sajnálom, kedves hármas, hogy a beszélgetés szereplőinek tulajdonságai nem esnek egybe avval az elképzeléssel, hogy szerinted milyennek kellene lennie egy spir. mesternek. Az a sztereotípiahalmaz, ami a fejedben van, nem gondolod, hogy rontja a valóságérzékelésedet?


Kedves négyes, akár meg is nézhetted volna a műsort! Akkor világos lenne számodra, hogy Sz. P. csupán a kérdező volt. Akárhogy is kérdez akárki, értelmes ember tud értelmes előadást kerekíteni a mondókájából.

2021. febr. 5. 06:24
 6/9 anonim ***** válasza:
62%
Kérdező, te vagy tőlük kapod a fizetésedet vagy az egyik vagy a kettőjük közül :D
2021. febr. 5. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Sem-sem.
2021. febr. 5. 18:34
 8/9 anonim válasza:
100%
Nem, a kérdező egy agymosott nyomi. 😕
2022. jan. 26. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
A 2-essel ertek egyet. Szerintem pózerkedés.
2022. júl. 16. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!