Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Történt már veled csoda?

Történt már veled csoda?

Figyelt kérdés

Ha igen, akkor mi volt az?

Hogyan történt?

Miért következhetett be?

Ki, vagy mi okozhatta?

Számítottál rá?


Nagyon örülnék, ha mesélnétek ilyen igaz történeteket. :)



2021. febr. 15. 14:44
A kérdező szavazást indított:
Igen, történt már velem csoda.
Nem, még nem történt velem csoda.
36 szavazat
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
31%
Ha definiálod a csoda szót, akkor tudok válaszolni. Bocs!
2021. febr. 15. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:

Csoda alatt olyan megtörtént eseményt értek, amiben a legtöbb ember nem hisz.

A legtöbben úgy gondolják, hogy ilyesmi nem történhet soha, illetve nem találnak rá magyarázatot, hogy miért történt.

Például csoda lehet egy természetfeletti lény megjelenése, vagy valamilyen megmagyarázhatatlan módon megmenekül valaki egy veszélytől, stb.

2021. febr. 15. 15:08
 3/18 anonim válasza:
59%
Igen. Méghozzá találkoztam Istennel. Eddig csak beszélgettem vele. Az volt életem legboldogabb napja.
2021. febr. 15. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
47%

3

A skizofrénia nem vicc.

2021. febr. 15. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
91%
Igen! Mikor belevágtam körfűrésszel a kezembe, és nem vágtam le az ujjam, és nem vágtam jobban bele a kezebe. Ráadásul, csak egy vékony, piros heg maradt utána. Ez elég nagy csoda!
2021. febr. 15. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 Grimfox ***** válasza:
86%
Nem nevezném csodának, ha az volt, nem nagy. Másztam felfelé egy vízmosásból. Agyagfalú, meredek szakadék, és csak 1-2 vékonyka fa nőtt benne. Elértem a tetejét, ahol már nőttek a peremen fák, és belekapaszkodtam egy gyökérbe. A gyökér sajnos egy lehullott ág volt, én meg azonnal az egész súlyomat ráhelyeztem. Háttal kezdtem zuhanni a vízmosás alja felé. Nem volt olyan mély, maximum 15-20 méter, csak nagyon meredek. A csoda része az volt, hogy hirtelen azon kaptam magam, hogy egy fát ölelgetek néhány méterrel lejjebb. Valószínűleg akkor kapaszkodtam bele, amikor mellette zuhantam. Nem igazán emlékeztem rá már abban a pillanatban sem, hogy láttam elsuhanni a fát magam mellett, de nem ráestem a fára, mert nem ütöttem meg magam, hanem elkaptam. A fa biztosan ott volt előtte is, nem az volt a csoda benne, hogy lett ott egy fa. Az volt a csoda, hogy egy 12-13 éves gyerek el tudott kapni hanyatt zuhanva egy fát, amit nem látott, csak amikor mellé ért. Nem hiszem, hogy bármi természetfelettinek volt ebben szerepe, inkább csak az adrenalin, de ez egy elég szerencsés menekülés volt.
2021. febr. 15. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
88%
Top secret. Sajnálom az egyetlen hivatalosan is elismert csoda, hogy a szüleim nem bánták meg hogy megcsináltak.
2021. febr. 15. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
78%
Igen! Sokszor, nem tudom ki lehetett, az őrangyalom vagy Isten, de bizonyosan egy felsőbb erő és hálás vagyok neki.
2021. febr. 15. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem biztos hogy csoda volt, de hogy valami "erő" segített, az biztos! Kb.6-7 éves lehettem, gyakran át mentem a szomszédba kutyázni. Egyszer ott sétálgattam a hátsó udvaron, ahol volt egy nagy Gémes kút, tele vízzel. Jó mély volt, használatban volt. Én oda mentem, szinte vonzott a mélység! Bele hajoltam, egyre jobban. Éreztem, hogy átbillent a súlyom és lassan bele fogok esni! Erre egy hatalmas rántást éreztem, akkorát hogy hanyat estem. Nagy erővel estem el, megütöttem magam. Hátra néztem, hogy ki rántott el a kútból, de nem volt ott senki!! Akkor jött ki a házbol a szomszéd és kiabálta a nevemet, kérdezte hol voltam? Nem tudom, mi volt az a hatalmas erő ami fellökött akkor, lehet az őrangyalom volt? Ki tudja.
2021. febr. 15. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
A “Nature gone wild” sorozatot néztem. Abban annyi csoda van! Hihetetlen mennyi szerencsés ember van, igazán megdöbbentő és felemelő, hogy valaki vigyáz ránk, mert másképp azokat nem élték volna túl, ha nincs valami erő, ami segít nekik.
2021. febr. 15. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!