Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » A reiki mesterek látják az...

A reiki mesterek látják az emberi energiákat?

Figyelt kérdés

2021. febr. 23. 19:22
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
0%
Nem tudom hogy a reiki mesterek lássák e az energiákat.
2021. febr. 23. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Grimfox ***** válasza:
81%
Nem. Attól, hogy a reikit használják, még nem alakul ki az a fajta észlelés, ami konkrét látást eredményez. Ha tényleg elsajátítják a szintet, amire behangolják őket, akkor érzékelik az "energiákat", de ez nem látást jelent.
2021. febr. 23. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 SZücsöm ***** válasza:
100%
Különbözik a reiki a chi-től? Vagy ugyan az az energia csak másfajta gyakorlat és körítés?
2021. febr. 23. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Grimfox ***** válasza:
87%
A ki, mint koncepció a kínai filozófiából került Japánba. Ugyanazzal az írásjellel is írják, mint a chi-t. A reiki abban különbözik, hogy nem a belső chi/ki készletet műveli elsősorban(bár az eredeti reiki erre is fektet hangsúlyt), hanem a külső, semleges erőt vonja be a gyakorló szervezetébe, és továbbítja egy másik személy felé. A nyugati értelmezés alaposan eltért az eredeti filozófiától, és gyakorlattól is.
2021. febr. 23. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

A reiki mestereknek / gyakorlóknak nem kell látni az energiát, a reikiben erre vannak kinetikus, illetve belső intuícióra épülő technikák, amik segítségével nagyon jól érzékelhető a személy energetikai állapota és ami alapján érzékelhető, mely területeket és milyen hosszan kell kezelni.

Az aura látása, mint képesség spontán kialakulhat, de nem szükséges velejárója és képesség a reiki gyakorlásának.

2021. febr. 24. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
53%
Ugyanúgy nem "látja" az energiát, mint a villanyszerelő, ám ha az energia megérinti, érzi.
2021. febr. 24. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Grimfox ***** válasza:
Alkalomszerűen ugyanúgy láthatja az energiát, mint a villanyszerelő, amikor valami ívet húz. De ez még nem látás, csak alkalomszerű jelenség.
2021. febr. 24. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
10%

Nem látnak semmit, mert eleve bullshit.


Minden egyes konrtollált vizsgálat alatt pontosan a placebo szintjét sikerült megütniük. Hihetetlen! Ki gondolta volna?!

2021. febr. 25. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
46%
Én meg recska mestert olvastam 🐕
2021. febr. 26. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
A Reiki energia egy csodálatos energia. Én személy szerint nagyon örülök, hogy beavatást nyertem. A reiki mester az energiát láthatja, de nem feltétele a reiki kezelésnek.
2021. márc. 12. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!