Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Theta Healinggel foglalkozók!...

Theta Healinggel foglalkozók! A Theta Healing folyamat során a kezdeti esemény a kihúzás, betöltés, stb miatt változik meg vagy kell odaképzelni másik eseményt?

Figyelt kérdés

2021. febr. 26. 05:02
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
52%
Egyáltalán elolvastad a könyvet? Mert általában ez első lépés ha valamivel foglalkozni szeretnél.
2021. febr. 26. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Légy szíves a kérdésre válaszolni, max azután kérdezni...
2021. febr. 26. 08:12
 3/13 anonim ***** válasza:
53%
Magyarul, annyi energiát sem fektetél bele hogy vegyél egy könyvet és az alapokat megtanuld. Mert a kérdésed erre utal.
2021. febr. 26. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
#2. Tévedsz. Az általad felsorolt mindegyik felvetésedben.
2021. febr. 26. 09:32
 5/13 A kérdező kommentje:

Az első és harmadik hozzászóló ugyanaz? Amennyiben igen, akkor, ha tudsz a kérdésre válaszolni, akkor válaszolj, ha nem, akkor távozz.

Ez az oldal azért van, hogy a kérdező kérdezzen, emberek pedig válaszoljanak.

2021. febr. 26. 09:34
 6/13 anonim ***** válasza:
53%
5-ős. Pontosan azt tettem, válaszoltam. Felhívtam a figyelmed hogy a megváltás nem a gyakori válasza fogja megadni, hanem ha te magad áldozol annyi energiát a kérdésre hogy legalább minimálisan képbe legyél.
2021. febr. 26. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Akkor olvasd el a kérdést egymás után többször is, mivel nem érted. Bár azt hiszed, hogy igen.


Mondom-írom, hogy tévedsz. Ezt sem tudja bevenni a begyed.

2021. febr. 26. 10:21
 8/13 A kérdező kommentje:
Ja és azt sem tudod, hogy miért kérdeztem.
2021. febr. 26. 10:22
 9/13 anonim ***** válasza:
47%
Rendszeresen haszálom a tehnikát. A kérdésed alapján halvány fogalmad sincs az egészről. És nagy eséllyel nem is lesz.
2021. febr. 26. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Érdekes... Idejöttél, ítélkeztél, számon akartál kérni, válaszolni képtelen voltál.


Értsd már meg, hogy olvastam V. S. több könyvét is és rengeteg Nagy Szilviával készült riportot is láttam, szóval ennyit az előtájékozódásról...


Képtelen voltál belátni, hogy tévedtél kezdettől fogva - ennyi.

2021. febr. 26. 12:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!