Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Furcsa érzés a spirituális út...

Furcsa érzés a spirituális út kezdetén. Kinek hogy alakult? Mennyi ideig tartott? Stb

Figyelt kérdés
Sziasztok. Nemrég kezdtem el jobban foglalkozni és utánanézni a spiritualitásnak illetve boszorkányságnak is. Na most, amióta jobban beleástam magam a témába nagyon furcsán érzem magam egyszer jó a kedvem aztán hirtelen rossz, elvesztettem a motivációmat a dolgokhoz és alig van kedvem bármit is csinálni. Valamennyire utánaolvastam és azt írják ez normális de kíváncsi lennék másoknak ez hogy alakult, mennyi ideig tartott stb. Akik nem hisznek benne azok menjenek is tovább mert nem érdekelnek az olyasfajta hozzászólások 💖

2021. febr. 28. 17:44
 1/6 anonim ***** válasza:
80%

Nagyon jó dolog olyan dolgokra rájönni amiket eddig nem is hittél. :3

Például mikor tudod érzékelni az aurádat és irányitani. Valójában semmit fogsz amit csak te érzel (ha úgy akarod) és tudod alakítani a formáját majdnem szabadon.

És ha ez létezik akkor még mi minden más is :D

Rengeteg dolog. Fantasztikus ezekbe így belemerülni jobban és jobban.

De nem mindig csak öröm van ott. :3

2021. febr. 28. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
74%
Kicsit lassíts! Kérd a felsőbb Énedet, hogy olyan ütemben emelkedjen a rezgésszinted, amit kényelmesen elbírsz. Mikor először szembesültem 43 évesen azzal, hogy egyáltalán nem úgy működik a világ, ahogy addig tapasztaltam, ahogy tanították kisebbfajta sokkot kaptam és jó ideig úgy éreztem, addigi életemben becsaptak. Aztán megráztam magam és belemerültem a kutakodásba.
2021. febr. 28. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
12%
Rájöttél, hogy az élet szenvedések sorozata és ez hirtelen lehúzott, ez normális.
2021. febr. 28. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
#3 ezt mondjuk pont nem gondolom így és sosem gondoltam így 😀
2021. febr. 28. 19:46
 5/6 SZücsöm ***** válasza:
72%

Furcsa én is tapasztaltam hasonlókat ha nem is ilyen erősen.

Ami viszont érdekesebb észlelés volt nálam az az hogy amikor elértem a chi érzékelés gyakorlásának arra a pontjára hogy már 100% hogy éreztem valamit akkor 3 napon keresztül alig tudtam elaludni, órákig fetrengtem. Utólag olvastam egy "chi"-s könyvben hogy kezdőknek nem ajánlják az esti gyakorlást mert nem fogsz tudni elaludni.

2021. febr. 28. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Nálam egész fiatalon kezdődött a megfoghatatlan/láthatatlan dolgok iránti érédeklődésem, sajnos az élet maga, az anyagi világ egyáltalán nem érdekelt, szenvedtem. Nagyon magamnak való voltam kislányként is és vagyok most is pedig már 40 éves vagyok. Tehát fiatalon kezdődött, csak jöttek a kérdések a fejemben, mintha nem is én kérdezném, hisz még csak kis tizenéves voltam: "Ki vagyok valójában? Honnan jövök? Hova tartok (ha meghalok)?" Elemi erővel hasított belém, hogy nem akarok élni, nem akarom, nem akarom az előttem álló iskolaéveket, aztán a dolgozó éveket, aztán meg kell ismerni valakit akivel lekötöm az életem, csalódások árán, aztán jöhetnek a gyerekek, ha jönnek egyáltalán, lehet nekem nem is lehet gyerekem de nem is baj nem akarok( és nem is sikerult, ezt is éreztem már akkor), és lám ott is vagyok ahol anya... az unalmas, napi robot, teljesen mindegy mit csinálsz, hobbi, barátok, monoton lesz az egész, valami hiányzik, mindig is fog! Ez a hiány/űr szinte fájdalmas volt. Ez hajtott, hajtott, hogy megtaláljam a választ, de erre nem volt konkrét kérdésem. Csak faltam a könyveket...

Mindig úgy éreztem nem vagyok itthon, nem ide tartozok. Sőt úgy éreztem nem először játszom ezt már és belefásultam... Ekkortájt volt egy kis spirituális belső élményem, ami megerősített abban hogy van lelkem. Azán kutakodtam éveken keresztul. Néha voltak fura tapasztalásaim :) Na ezek adtak lenduletet mindig, hogy mégis van az anyagi világon kívul más is.

A rosszkedv sokszor elkap, de azért van mert vágyok "haza". Most is rossz a kedvem, nem köt le semmi, semmi nem érdekel, legalábbis ma, amúgy szeretek ténykedni, sokszor pörgök ezerrel. Amúgy meg aranyéletem van, tehát okom nincs panaszra. Ez a nyomott rosszkedv mélyről jön, lelkemből.

2021. márc. 1. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!