Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Be lehet vonzani egy olyan...

Be lehet vonzani egy olyan embert az életembe, aki nem ismer engem?

Figyelt kérdés
Mostanában sokat hallanni arról, hogy az emberek hogyan vonzottak be dolgokat az életükbe. Arról is hallottam, hogy személyekkel is lehet ilyet csinálni. Az lenne a kérdésem, hogy egy olyan embert akivel már 9 éve nem találkoztam (alsóban voltunk osztálytársak) és lehet hogy már meg se ismerne az utcán, azt a személyt be lehet vonzani? Vagy csak olyat lehet aki úgymond jobban ismer téged vagy már volt közöttetek valami?

2021. márc. 2. 15:43
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
0%
lehetséges de nagyon nehéz és nincs 100%os garancia.
2021. márc. 5. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
23%
A vonzás és a kötés egyébként sem ugyan az...
2021. márc. 5. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
"az errzest kapod meg, nem a konkret dolgot" ha ezt megerted minden vilagossa valik... te hiaba kepzelsz el egy konkret dolgot, ha meg is kapod akkor olyan lesz az a dolog erzete mint az az erzes amikor a te dolgodra koncentraltal... egy targynal ez nem nehez, mert alt sok van belole es alt csak penz kell hozza, de a szemelyek masok...
2021. márc. 16. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!