Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Van, aki kap üzeneteket az...

Girlll3 kérdése:

Van, aki kap üzeneteket az elhunyt szerettétől?

Figyelt kérdés
Ha igen, akkor milyen formában? Álom vagy gondolat? Esetleg volt, aki látta őt szellemként? Írhattok sztorikat is.

2021. márc. 14. 21:16
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
44%
Olyan esetben például, ha még a halála előtt adott fel egy levelet, ami már csak a halála után lett kézbesítve.
2021. márc. 14. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
36%
SMS-t ír néha apám.
2021. márc. 14. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Hihi-haha... Vicces. De ez ezo kategória. Ezért olyanra gondolok, amit fentebb írtam.
2021. márc. 14. 21:44
 4/11 anonim ***** válasza:
Sajnos nem.
2021. márc. 14. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

2 éve meghalt egy pillanat alatt az egyik nagyon kedves barátnőm 42 éves korában. Nagyon megrázott a halála. Rettenetesen túlsúlyos volt, a szíve, vagyis embólia vitte el. A temetése egy hajón volt. Amikor megtudtam, hogy a Dunába fogják szórni a hamvait, Israel Kamakawiwoʻole Somewhere over the Rainbow száma járt folyamatosan a fejemben. Még külsőre is ez a nagy fokú elhízás a barátnőmre emlékeztetett, azon kívül a szám végén Israel hamvait beleszórják a folyóba. Amikor a temetésre mentem és a hajóra várakoztunk a rokonokkal, a távolban megjelent egy kis szivárvány. Nem volt nagy, csak elkezdődött a horizonton. A hajóúton a barátnőm hamvait egy urnában a vízre helyezték és mindenki belehajította a vízbe a virágait. A hajó tett egy kört és még sokáig néztem a távolodó urnát a virágokkal. Amikor kikötöttünk és az autókhoz sétáltunk, egy hatalmas szivárvány ragyogott fel az égen. Az autóval egyenesen a szivárvány felé mentünk, mintha egy színes mesebeli kapu ívelt volna az út fölött. Le is videóztuk.

Én akkor éreztem úgy, hogy ez egy üzenet. Nem feltétlen tőle, hanem az égiektől, akikben igazán már rég nem is hiszek.

2021. márc. 14. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
2021. márc. 14. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nem
2021. márc. 15. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
4-es vagyok:De egyik volt haverommal már többször is álmodtam,aki lassan már 10 éve les,hogy elhunyt.Ez azért fura számomra,mert amíg élt és együtt mozogtunk,egyetlen egyszer se álmodtam ővele.De mint írtam,a halála óta már többször is,kb. olyan min. 50-szer.
2021. márc. 15. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
lesz
2021. márc. 15. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nem
2021. márc. 15. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!