Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Elhunytakkal kapcsolatban...

Elhunytakkal kapcsolatban volt ilyen tapasztalatotok?

Figyelt kérdés

Volt már olyan érzésetek, hogy az elhunyt aki életében közel állt hozzátok, hallja amikor beszéltek hozzá?

Ha nem is minden alkalommal, de előfordult már, hogy beszéltetek hozzá és úgy éreztétek, hallja?

Vagy volt olyan érzésetek, hogy "szeretné", hogy beszéljetek hozzá vagy épp ellenkezőleg?

Az előfordult bárkivel is közületek, hogy mintha mondott volna valamit? Hangosan vagy csak a "fejetekben" hallottátok?



2020. okt. 10. 21:52
 1/9 anonim ***** válasza:
Olyan sugallat féle volt egyszer, hogy mit gondol.
2020. okt. 11. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Volt már mindegyik nekem a felsoroltak közül.
2020. okt. 11. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Velem előfordult, hogy nagyon elkeseredett voltam és beszéltem a nagypapámhoz (nagyon jó viszonyban voltunk). Teljesen úgy éreztem hogy hallja amit mondok. Nem hallottam, hogy beszélne hozzám de valahol belül éreztem, hogy biztat és segíteni akar.
2020. okt. 11. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Hozzám álmomban járnak az ismerős elhunytak a haláluk másnapján, de még a temetésük előtt. Az élő rokonaiknak üzentek, amiket át is adtam.🙂
2020. okt. 11. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
Velem előfordul mindegyik, 10 hónap után is
2020. okt. 12. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%
Álomban, piásan, kábítószer hatása alatt, vagy akár nagyon magas láz esetén el tudom képzelni hogy van, akivel előfordul. Akivel igy érez, az menjen orvoshoz, józanodjon ki, vagy ébredjen fel. A fantáziáját meg hasznosabb dolgokra használja.
2021. márc. 6. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
bocs, nem "akivel", hanem "aki így érez"
2021. márc. 6. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Girlll3 ***** válasza:
Én hallom, miket mondana egy-egy helyzetben.
2021. márc. 15. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
A kérdés, amelyen áll vagy bukik az egész: minden megszűnik-e a halállal? Ha igen, a fenti élmények csak alkohol, drog, elmebetegség, idegi nyugtalanság esetén valósul meg. (ezt tanítja a keményvonalas tudomány.) Ha nem: akkor lehet egy más forma állapot, ahol a lélek tovább él, lehet szellemvilág. (könyv: Raymond A. Moody: Élet az élet után, G. G. Ritchie: Visszatérés a holnapból)
2021. nov. 24. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!