Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Mit kéne tennem? Miért nem...

Mit kéne tennem? Miért nem működik a vonzás törvénye? ( kérem a szkeptikusok ne írjanak)

Figyelt kérdés
Már december vége óta manifesztálom a vágyamat, több technikát alkalmazok, sokszor érzem, hogy na javul a dolog, aztán történik valami, majd újra visszaesek, és szinte ugyanott vagyok. Pedig nagyon átélem a végcélt, pozitív vagyok, meg ezeken kívül is meditálok, meg rezgésszint emelő zenéket hallgatok, de ah most nem vagyok jól meg erőm sincs manifesztálni. Mit csináljak? Lehet kicsit most el kéne engednem, és majd utána újrakezdeni?

2021. márc. 14. 21:28
1 2
 11/20 Grimfox ***** válasza:
87%
Ha az az egy működik, akkor az bőven elég nem? De másnak más működik. Mindenki meg kell találja, amivel a legjobbal el tudja érni a célját.
2021. márc. 14. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
0%
Ha tudományos alapon közelítesz, akkor te szkeptikus vagy. Ha leírod miről van szó, mit akarsz bevonzani, akkor lehet tudunk segíteni.
2021. márc. 14. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:
Van egy nagyon rossz tulajdonságom, úgymond, ami az életem során sok mindenben megakadályozott, ezt szeretném átalakítani, mert sokszor én saját magamat nem tudom elviselni, meg a családom. Ennél többet nem szeretnék mondani.
2021. márc. 14. 23:34
 14/20 anonim ***** válasza:
Pedig kéne. A rossz szokások megváltoztatása nem lehetetlen, de erőszakoskodni ebben sem lehet. A vonzás törvénye előtt magaddal kell tisztába jönni (szeretned kell magad), akkor már egyszerű lesz. De ez nem két hónap dolga. Írhatsz privibe és leírhatod a pontos problémát.
2021. márc. 14. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 Grimfox ***** válasza:
100%

Ez olyan probléma, amire nem a vonzás/manifesztálás a megoldás. Önismeret fejlesztéssel kell kezdeni, hogy kiderítsd, honnan származik a rossz tulajdonságod(nevelés, fiatalkori behatás és berögződés, vagy született), majd minden irányból egyszerre kell munkához látni, hogy ez megváltozzon. Ha tudod, mi az oka, akkor már lesz sejtésed, mi a megoldás. A vonzást nem fogod tudni sikerrel használni, de ha a mindennapi életben folyamatosan figyeled magad, és amikor felmerül benned a legcsekélyebb szikrája a dolognak, azonnal akarattal korrigálod, és nem aszerint cselekszel, valamint meditáció során elmélkedéssel keresed a válaszokat, és önszuggesztióval módosítod a hibásnak tartott berögződést, akkor fokozatosan eredményt fogsz elérni. A pontos cselekedeteket te tudod csak, mert te tudod mi a gondod, ezért az elmélkedés során feltett kérdéseket, és a szuggesztió tartalmát is csak te tudod meghatározni. Ahogy azt is, hogy miként tudsz éber, hétköznapi állapotban gátat szabni a dolognak már akkor, amikor gondolatként, vagy a gondolat előképeként felmerül.

Sajnos a vonzás ebben nem segíthet. Legalább is addig nem, amíg nem tudod, hogy mi a módja a problémád ellensúlyozásának(amihez tudnod kell a kialakulás valós, mélyen a tudatodba ágyazódott okát). Ha már tudod ezt, akkor egy ezt ellensúlyozó, vagy kioltó ideát már tudsz "vonzással" erősíteni magadban. Persze csak ha mindenképp a vonzást módszert is használni akarod.

2021. márc. 15. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, ha nyíltan nem mered leírni a konkrét problémádat egy anonim oldalon mert olyan szinten nem akarsz szembesülni vele, akkor hogyan gondolod hogy megoldást találsz erre? Az első lépés hogy nyíltan felvállalod utána jöhet a megoldás. Szerintem.
2021. márc. 15. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
100%

#13: Pontosan erre hívtam fel a figyelmedet az elején, hogy ezekre nem a "bevonzás" a megoldás, hanem a pszichoterápia!

Amíg nem mész végig szakemberrel ezeken a korai zsigeri berögzültségeken, addig ezek el fogják kaszálni minden "bevonzási" kísérleted, mert ha belegebedsz, sem tudod azokat olyan mélyen intézni, amilyen mélyen viszont a gyerekkori blokkjaid gyökereznek. Bevonzással csak a felszínt kapargatod, amíg ilyen blokkok rángatnak dróton. Utánam még többen is leírták ezt és ők már nincsenek annyira lepontozva, úgyhogy rájuk legalább hallgathatnál. A szakembert azért írom, mert az agyad minden szinten megpróbál átverni téged és tévutakra vezetni az önismeretben, de ha van egy külső szemlélő, aki tudja, hogy mit és hogyan keressen a tudatalattidban, ahol Te csak vakon bolyongsz, úgy gyorsabban jönnek az eredmények.

2021. márc. 15. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

#13 de akkor önelfogadási gondjaid vannak, lehet nem is a vonzás törvényével kéne bíbelődni hanem az önfejlesztéssel.


indulj el, az úton s ne várd a berepülő sültgalambot! Nem véletlen tartja a mondás "Segíts magadon, Isten is megsegít!"


Szkeptikus vagyok, írjam!

2021. márc. 15. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
az hogy azt mondod "pozitiv vagyok" nem jelent semmit. Lehet igazabol meg annyira ragorcsolsz erre az egeszre hogy stresszbe megy at... ezt magaddal kell letisztaznod, de nekem is volt ilyen
2021. márc. 16. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:
Igaza volt sokaknak. Vannak karma/ meg stb blokkok is. Fel kell oldani azokat, hogy sikerülhessen.
2021. márc. 16. 16:00
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!