Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Mit kéne tennem? Miért nem...

Mit kéne tennem? Miért nem működik a vonzás törvénye? ( kérem a szkeptikusok ne írjanak)

Figyelt kérdés
Már december vége óta manifesztálom a vágyamat, több technikát alkalmazok, sokszor érzem, hogy na javul a dolog, aztán történik valami, majd újra visszaesek, és szinte ugyanott vagyok. Pedig nagyon átélem a végcélt, pozitív vagyok, meg ezeken kívül is meditálok, meg rezgésszint emelő zenéket hallgatok, de ah most nem vagyok jól meg erőm sincs manifesztálni. Mit csináljak? Lehet kicsit most el kéne engednem, és majd utána újrakezdeni?

2021. márc. 14. 21:28
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
39%

Ezt én inkább megpróbálom átrakatni az ezotériába.

Nem igazán tartozik az egészség kategóriába.

2021. márc. 14. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
25%
Pszichoterápiát kellene kezdened, hogy a gyerekkorodban nagyon mélyen gyökerező blokkokat kioldjad. Ezek nagyon beleállnak minden ilyen tüneti próbálkozásba. Ha nem akarsz amúgy gyökeresen megváltozni és megelégedsz a látszattal, akkor a youtube-on a Tudományos manifesztáció csatornát ajánlom, hogy rájöjj, mit csinálsz rosszul.
2021. márc. 14. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim válasza:
75%

A vonzás törvénye nem olyan egyszerű, mint amennyire sokan leírják.

Valóban létezik, de rengeteg minden befolyásolja.

2021. márc. 14. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Nem mindennapi dolgot szeretnék bevonzani, nem pénzről vagy kapcsolatról van szó, nézem a tudományos manifesztáció csatornát, már szinte kivülről fújom a videókat.
2021. márc. 14. 21:52
 5/20 Grimfox ***** válasza:
60%

Egyfelől ahogy a vonzást leírják, az nagyon nem hatékony. Olvastam egy pár technikáról, és a nagy részénél nincs semmi univerzumból érkező energia, ami bepöccenti a dolgok menetét, hanem egyszerűen a psziché fejt ki annyi hatást, amennyit tud. Embere válogatja. A legtöbb technika vagy eleve nem működik, vagy ilyen-olyan módon ki lett herélve.

A másik valószínű ok, hogy amit el akarsz érni, azt nem érheted el. Ha elérheted, akkor csak keményen megdolgozva érte, és az is lehet, hogy a végeredmény sem lehet az, amire vágytál, csak annak valamilyen elváltozott formája. Ha úgy születtél, vagy korábban elérted-akaratlanul-hogy az, amire vágysz ne teljesülhessen, akkor nem tudsz vele mit tenni. Ha csak nehéz beteljesíteni, akkor pedig nem lesz elég vonzást használni. A leghatékonyabb módszert használva is ki kell majd egészítened valami mással is. Ez a második rész csak lehetőség. Nagyobb az esélye, hogy az első résszel van a gond.

2021. márc. 14. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Tudsz egy neked bevált technikát mondani?
2021. márc. 14. 22:23
 7/20 QvanyadatMDRTR ***** válasza:
19%
Miért ne irjanak szkeptikusok? Hogy megmaradj a saját kis világodban es csak olyan válaszokat lathass, amik igazoljak a kerdesed? Nem rosszindulatbol mondom, de sztem ez butasag. Mintha azt kerdeznek sokan szeretik a fideszt? De azok ne szoljanak, akik nem. Es akkor azok kozul akik jelentkezhetnek 100%-uk jelentkezik is es azt konyvelik: igen sokan szeretik.
2021. márc. 14. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
90%
Tudatalatti programok, hitrendszer amik akadályozhatnak. Szerenél valamit tudatosan de tudatalattiban ellentétes program fut és elszabotálod vagy észre sem veszed a lehetőségeket. Pl. Párkapcsolatot szeretnél de belülről úgy érzed, gondolod nem érdemled meg. Pénzt szeretnél de a szüleid mondogatták gyerekkorodban hogy "csóró az mindig csóró marad" és ez a program fut a háttérben. Ilyen dolgok miatt nem müködik általában.
2021. márc. 14. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 Grimfox ***** válasza:
70%

Nem vonzást használok a céljaim elérésére. Pont azért, mert nincs igazán megbízható módszer, az elérhető módszerek jó esetben is kétesek, legrosszabb esetben sületlenségek. A vonzás ki lett emelve az eredeti rendszeréből, és ki lett belőle gyomlálva sok kulcsfontosságú elem, miközben hozzá lett adva egy csomó cukormáz, ami természetesen nem működik.

Céltól függően választom meg, mit fogok csinálni hogy elérjem.

2021. márc. 14. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
9%
Istenben kell hinni, és hozzá imádkozni, nekem ez az egy működik
2021. márc. 14. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!