Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Azok, akik az Illuminátus...

Azok, akik az Illuminátus vagy más világot irányító "árnykormány" létezésében hisznek, milyen "bizonyítékokkal" szokták bizonyítani?

Figyelt kérdés

2021. márc. 15. 14:59
 1/8 anonim ***** válasza:
84%
Beütöd a gugliba és 5mp. belül megtudod...
2021. márc. 15. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
80%
Én megnéztem az ebresztofilm című filmet.Aztan józan paraszti ésszel elgondolkoztam ezen,körül néztem a világban és arra a következtetésre jutottam hogy ebben lehet valami.Utana eléggé mélyen bele astam magam a témába és ennek köszönhetően teljesen megvagyok győződve arról hogy a háttérhatalom létezik
2021. márc. 15. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
76%

-Ott van pl a Cabal bukása. Nézd végig. Szépen levezeti a sátánista pedofíliát


- Rotschild, Rockefeller többszőr nyilatkozta, hogy terve egy magánkézben levő világrend létrehozása. "Ha ez bűn, akkor elismerem, hogy vétkes vagyok". Most nézd meg mennyi pénük van, trilliárdok, utána kérdezd meg magadtól, ha valóban a pénz hatalom és nekik ez a tervük mit tudnak elérni vele?


-Ott van a Bohemian groovi ügy; sátánista szertartáson csecsemőt áldoznak egy hatalmas szobor előtt, miközben tanácsért fohászkodnak hozzá. Teszik ezt csuklyában. Minden évben a felső elit; amcsi ex-elnökök, FED elnökök, szenátorok, Bank igazgatót vannak a tagjai közt nem butagyerekek


-Carroll Quigley könyve pl. Bill Clinton történelem professzora előtt az illuminátusok megnyitották magánkönyvtáraikat, amikben olyan információk tömkelege van, amihez nem fér a hivatalos tudomány hozzá. Carroll Quigley áttanulmányozva maga találta meg az illuminátus terveket már az ókortól napjainkig terjedően. Megírta a könyvet, majd kegyvesztett lett és rá egy évre meghalt


-Ott vannak azok a "véletlen" egybeesések, amik láncolata egy tervezett irányt mutat. Ez benne van a Cabal bukása c. filmban pl

2021. márc. 15. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
1: Nem arra voltam kiváncsi
2021. márc. 15. 22:05
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Kulfoldon elek.egy embert ismertem aki az egyik csalad alsoszintu tagja volt.nem is titkolta.hihetetlen hatalma volt.
2021. márc. 16. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Miket mondott neked?
2021. márc. 16. 13:20
 7/8 anonim válasza:

Nézz utána Klaus Schwabnak, és hogy pontosan mit is ért Great Reset alatt. ;) Bill Gates már 2017-ben kijelentette hogy járvány lesz és már dolgoznak is a vak-cinán, ami a Fos-zer (Pfizer). Ez az interjú a mai napig nyilvánosan elérhető az ATV honlapján. Ő az, aki nyíltan célozgatott már arra is, hogy népességcsökkentésre van szükség.


Sajnos ez nem összeesküvéselmélet. Tényleg egy globális kommunista rendszer kialakítására megy ki ez a koronavírus "járvány". Akik megmaradnak, mind haszonállatok lesznek és az istenkomplexusos felső 10000 javára raboskodva élik majd életük hátralévő részét.

2021. nov. 25. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
2019-ben éppen október végén Bill Gatesék le is szimuláltak egy koronavírus járványszimulációt. És mit tesz isten? Éppen abban a hónapban szabadul el
2021. nov. 25. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!