Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Alvasi paralizis vagy alvasi...

Alvasi paralizis vagy alvasi benulas es lucid alom es stb?

Figyelt kérdés

szeretnek ezekrol tobbet megtudni. igen google a baratom el is olvastam szepen mindent. de kivancsiva tesznek ezek a dolgok. es at is eltem tobbszor alvasi benulast. es volt iranyitott almom is es olyan almom is ami alom az alomban es abban az alomban is almodtam. felebredtem visszazuhantam. olvastam almomban csipkedtem magam es probaltam rajonni almodok e ereztem feltem. es az almomban is feltem elaludni tekintve h azthittem az a valosag. igy olvasni kezdtem. majd felkeltem a valosagban amiben sotet volt. es ott meg alvasi benulasba estem. csodas elmenyeim vannam es vegig van a halalfelelem erzese xd

szeretnek ezekrol toletek is hallani akar tapasztalatokat akar olyan dolgokat amiket esetleg nem irnak a neten :D elore is koszonom a valaszolat ;)



2017. jún. 24. 12:01
 1/8 anonim ***** válasza:
google az én barátom, nem a tiéd :D
2017. jún. 24. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

a mocsok szemetlada google. atvert engem. aztmondta en vagyok az egyetlen baratja ... -.- de akkor majd osztozunk rajta xd

es valaki tudna valaszolni a kerdesemre is? nagyon megkoszonnem. :D

2017. jún. 24. 13:29
 3/8 anonim ***** válasza:

ennél többet nem tudunk irni, tudatos álommal néha együtt jár az alvásparalizis, néha egyik álom átmegy a másikba, több-kevesebb tudatosággal normál álom lesz...


ennyi

2017. jún. 25. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:

Egyszer volt alvásparalízisem, szörnyű volt átélni úgy, hogy nem tudtam mi történik velem. Csukva volt a szemem, és ki sem tudtam nyitni, én hülye pedig a legnehezebb módon akartam felkelni. Egyébként a legkisebb mozdulattól is kiold a tested. Tehát ha a nyelved hozzáérinted a szájpadlásodhoz. Az első akarattal tett mozdulatod segít abban, hogy felriadj.


Alvásparalízist akkor is átélheted, ha teljesen kimerülsz. Nekem szerintem ezért lehetett.


Egyébként nem sok ideig tart, csak te érzed soknak, ha sokáig húzod, és nem intézkedsz ebben az esetben az agyad elkezd hallucinálni hülyeségeket. Mert az agyad nem fogja fel, hogy mi van.

2017. jún. 26. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

az agyam egy resze nem fogja fel. ha en ertem mi az akkor az agyam is erti mi az. annyi hogy felebredni nem tud :D de azert az ertelmet ne kulonitsuk el az agytol, mert azt neki koszonhetjuk :D


es meg a kerdesem lenne, hogy ki milyen magyarazatokat talalt ki ennek elfogadasara? volt e valakiben olyan erzes, hogy valami kulonleges dolog tortent vele? esetleg, hogy megorult es beteg. vagy ki hisz a spiritualis magyarazatokban? :D

(minden erdekel ami ezzel kapcsolatos a sztorik is :D)

2017. jún. 30. 07:41
 6/8 anonim válasza:

https://www.youtube.com/watch?v=Q4nVb3zkzkI

Ez remélem sokat elmagyaráz majd neked :P

2017. júl. 12. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

utolsó! köszi, de szerinted nem láttam már majdnem minden ilyesmit a neten? máskülönben :D ezt a csávót mindig nézem az animés oldala miatt aztán később jött ez aztán ezt is :D

szóval nem igazán az érdekel amit neten írnak, inkább a saját tapasztalataitok és elképzeléseitek :D

ha nem ez érdekelne a netet bújnám nem ide írnék ki kérdést :D xD

2017. júl. 14. 09:52
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem egy időben gyakran volt alvási paralízisem, nem túl kellemes érzés, igazából teljesen veszélytelen, és tényleg csak pár másodperc, de hasonló a klausztrofóbiához, hogy amíg nem lépsz ki belőle nagyon félsz, mert nem tudod mi történik. Nekem a legijesztőbb az volt benne, hogy sokszor a szemhéjamat is alig tudtam kinyitni, és éreztem, hogy vissza fogok aludni, ami nyilván egy nagyon rossz érzés, mert attól féltem, hogy nem tudok felébredni, és ösztönösen szabadulni akartam. Néha az is előfordult, hogy nem izgattam fel magam rajta, mert már tudtam, hogy nem lesz baj, és elengedtem magam, hogy visszaaludjak, de pár másodperc után magától felébredtem, mert már túl tudatos volt ahhoz, hogy aludhassak.
2017. júl. 14. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!