Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Hogyan vonzhatom be az életemb...

Girlll3 kérdése:

Hogyan vonzhatom be az életembe azt, hogy szeressen az, akit szeretek, de ő mást szeret és nem tudom kiverni a fejemből, mert nincs más, akit képes lennék szeretni?

Figyelt kérdés
Arra is gondoltam, hogy talán mégis szeret, csak titkolja, de ez gondolom hülyeség.

2021. márc. 15. 15:17
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
71%
Ne várd a sültgalambot, menj és beszélj vele és akkor nem kell szenvedni a bevonzással.
2021. márc. 15. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
72%
Szeressen az, akit szeretek, de ő mást szeret mert nincs más, akit képes lennék szeretni de ő szereti a szerelmét és nem tudom kiverni a fejemből talán mégis szeret, csak titkolja hogy szeret de mégsem szeret?
2021. márc. 15. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
72%
"nincs más, akit képes lennék szeretni" Inkább sehogy. Nem lenne boldog veled. Miért is választana egy fogyatékost?
2021. márc. 15. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Bevonzani? Sehogy.
2021. márc. 15. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
3-as! Azért vagyok fogyi, mert nem tudom elképzelni, hogy újból szerelmes leszek és az viszonzott is lesz? És nem jön közbe semmi, magyarán össze is jöhetünk? Érzelmi fogyi vagy.
2021. márc. 15. 16:04
 6/17 anonim ***** válasza:
67%

Ha valaki mással boldog, akkor engedd el. Elmondhatod neki az érzéseidet, de csekély az esélye, hogy miattad dobja a jelenlegi párját. Ha te is bejönnél neki, akkor valószínű, hogy veled lenne és nem mással.


Hidd el, majd valaki más belép az életedbe, akinél újra előjön ez az érzés.

2021. márc. 15. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
85%
És komolyan azt hiszed, hogy gyertyákkal meg füstölővel kántálni hasznosabb, mint elhívni egy kávéra az illetőt? :D
2021. márc. 15. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
61%
Ez a Tini párkapcsolatok kategória, semmi köze az ezotériához ...
2021. márc. 15. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
7-es! Füstölőt nem írtam.... Lehet máshogy kellett volna kérdezni.
2021. márc. 15. 16:44
 10/17 A kérdező kommentje:
6-os! Bejöttem neki és nem boldog, az látszana rajta.
2021. márc. 15. 16:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!