Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Hogyan vonzhatom be az álmaima...

Hogyan vonzhatom be az álmaimat a vonzás törvényével? Mélyebben már csak privátban mennék bele!

Figyelt kérdés
Beszélni szeretnék valakivel aki tudja használni a vonzás törvényét.

2019. nov. 26. 00:41
 1/10 anonim ***** válasza:
51%

Egy kicsit tullihegitek ezt a dolgot, mintha varázslat lenne.

Egyszerű.


Addig gondolj rá, vagy a dologra,amíg meg nem torténté érzed.

Mondogasd magadban ,képzeld el, hogy már megvan a dolog.


Aztán meglesz.

Nem kell rágorcsolni a dologra, csak lazán.


Reggel felkelsz, már mész megnézni az új házat. Na amikor ez az érzéstol porogni fogsz,akkor hamarosan ott lesz.


V

2019. nov. 26. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
85%
Leginkább úgy, hogy teszel érte.
2019. nov. 26. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ahogy a #2-es írta, a dolgok nem maguktól következnek be, nem pottyan az ölünkbe a manna, tenni kell érte csak gondolni rá kevés.
2019. nov. 26. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

A vonzás törvénye nem más, mint az ok-okozat, vagy divatos megnevezés szerint a karma. A vonzás törvényét nem tudod használni, mivel az egész életed aszerint teremtődik születésed óta. Amíg valami rajtad kívülálló dologként tekintesz rá, amit nem tudsz használni, addig továbbra is tudattalanul fogod teremteni a valóságod.

Jelenleg maga az egó, vagyis a társadalom és a szüleid által programozott "én" teremti a valóságod. Az egó feloldásával viszont teljesen a te kezedbe kerül az irányítás, és a valóság urává válsz. Az fog történni, amit akarsz.

2019. nov. 26. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
0%

"dolgok nem maguktól következnek be, nem pottyan az ölünkbe a manna,"



Az ilyen hitekről beszéltem, amikor arról írtam, hogy tudattalanul, vagyis az egó szerint teremted a valóságod. AZ, hogy bármit is tenni kéne bármiért, csak egy hit, amivel az "én" azonosul. Mivel az Univerzum is csak egy szándékkal keletkezett, így te is megteremthetsz bármit anélkül, hogy bármit tenned kéne érte. Maga ez a hit nem engedi meg, hogy a valóság urává válj.

2019. nov. 26. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Sajnos ez egy olyan dolog, ami érdekében nem sokat tehetek. Ez kb. olyan mint amikor egy beteg emberen az orvosok sem nagyon tudnak segíteni, és a vonzás törvényére meggyógyul. Igaz, az én problémám szerencsére nem ilyen súlyos, hogy élet-halál közt legyen. De számomra még mindig nagyon fontos. Ezért szeretnék valakivel beszélni, aki többet tud mondani ilyen témában!
2019. nov. 27. 22:39
 7/10 anonim ***** válasza:

"Sajnos ez egy olyan dolog, ami érdekében nem sokat tehetek."


Ez is egy újabb hit, aminek mentén megteremted a valóságod.

2019. nov. 28. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Fairgh válasza:

A vonzás tövényénk vannak pszichológiai jellemzői is ám. :)


[link]

2019. dec. 5. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Sziasztok! Hogy létezik az hogy köbö. 4- éve álmodok egy fiúval... Nem találkoztam vele soha, de látom a facén. És ez még semmi! Mindig ha posztol azt én tudom. Érzem ha rám gondol, és automatice egy - két nappal a posztjai előtt, nekem jön egy érzés, és posztolok. És huppsz pár nap múlva ugyanaz a poszt neki is, vagyis majdnem! Nem ismerem, egyszer láttam élőben messziről, stb... Sokszor álmodok vele. Érthetetlen, hogy tudok így ráérezni! Ez hogy lehetséges? Este elalvás előtt vagy reggeli ébredés előtt pár másodpercel ha látom az arcát, akkor tuti posztolt. És ez mindig így van! Mi ez valami mágia!??? Azt azért leírnám hogy egy ismert emberről van szó. Ennyi röviden. Segítsetek, hogy ezek miért történnek! Néha már szinte fáj ez az egész, mert olyan furi! De nem tudom leállítani, és ez már évek óta így megy!
2019. dec. 11. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nekem működik sok mindenben!
2019. dec. 29. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!