Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Mit gondolsz erről a videóról?

Mit gondolsz erről a videóról?

Figyelt kérdés

http://www.youtube.com/watch?v=ZD-UXS2mpPk


"Dél-Amerikában nagy pánikot okozott 2008-ban, Clodomira városában az az ún. törpe-szörnyeteg, amely egy ideje rettegésben tartja az argentin városka lakóit. A The Sun „hátborzongató gnómról” készített argentin videója milliókat döbbentett meg az egész világon.



Egy csapat fiatal (Juan Carlos Roldan, fivére Javier és öt barátjuk) azt állította, hogy éjszaka, miközben a clodomirai vízesés környékén szórakoztak, a közelükben megjelent egy ijesztő kinézetű törpeforma lény, és feléjük rohanva halálra rémítette őket. Bár a fiúk azonnal menekülőre fogták, Juannak maradt annyi lélekjelenléte, hogy mobiljával felvegye az eseményeket.


Juan úgy utalt a lényre, mint: "Valami, ami úgy nézett ki, mint egy törpe" - majd folytatta: - "Oldalasan járt és sötét ruhát viselt. De lehetetlen volt látni az arcát, mert árnyék borította."


Egy másik fiú így emlékezett: "Szórakoztunk - énekeltünk és táncoltunk - amikor egy hangos, suhogó hangot hallottunk a hátunk mögül. Ez az apró akármi elkezdett felénk szaladni a San Martin fasoron. Hegyes kalapot és sötét ruhákat viselt. Hihetetlenül alacsony volt. Lefilmeztük, aztán megijedtünk és elfutottunk. Ez a kis izé úgy ugatott, mint egy kutya - de oldalasan szaladt, kétlábon. A futball stadion felé vette az irányt."


Juan hozzátette: "Egy pillanatra megálltunk a sarkon, ahonnan odaláttunk. Amikor visszaértünk és összeszedtük az otthagyott holminkat és a bicikliket, semmi mást nem láttunk."


Kiderült, hogy a lény híre nem ismeretlen a város vezetősége és a rendőrség előtt. A polgármester és a rendőrfőnök beismerte, hogy már húsz éve tudomásuk van a hátborzongató gnóm létezéséről."


Ezt egy oldalon találtam,a hol érdekes storyk vannak...


2010. aug. 18. 23:06
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
49%
Azt, hogy az ilyen videók miért mindig ilyen trágya minőségűek? Ha csuhát húznék egy apácamajomra, és este kiraknám az utcára, az pont így nézne ki.
2010. aug. 18. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

Hát mondjuk azért ilyen trágya minőségűek mert nem épp azon voltak,hogy látnak majd valamit. Csak úgy hirtelen jött:) Azért jobb, mint a semmi. Mert ha pl csak úgy beszámolóként mondták volna tuti,hogy nem hitt vna nekik senki.

Akkor inkább mobilos felvétel...

2010. aug. 18. 23:44
 3/14 anonim ***** válasza:
49%
Kb olyan eredeti, mint a loch nessi szörnyről készült felvételek...
2010. aug. 18. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Csak úgy mellesleg még azt leírom, hogy a lényről készült videófelvétel valódi- megvizsgálták.

Meg egyébként is, ez elég valódinak tűnik.Nem hiszem, és nem is látni rajta photoshop kreálmányt.

2010. aug. 18. 23:51
 5/14 anonim ***** válasza:
az lehetett egy állat is
2010. aug. 18. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

"Csak úgy mellesleg még azt leírom, hogy a lényről készült videófelvétel valódi- megvizsgálták."


Tehát tudjuk, hogy utólag nem manipulálták. De mint mondtam, ha csuhát húzunk egy apácamajomra, az pont így fog kinézni.

2010. aug. 18. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

:D:D De az még sem jár így..Egy állat és mondjuk hogy ez egy ember -meg lehet különböztetni a járást.

De egyébként, a felvétel valódi látni rajta elég egyértelműen..Tényleg van ott valami, de azt ugye már nem várták meg, míg az a törpe odaszalad hozzájuk ,(én se vártam volna meg ). Csak az a kérdés, hogy akkor az mi lehetett(?) Lehet találgatni, de szerintem állat kilőve.

2010. aug. 19. 00:00
 8/14 anonim ***** válasza:
49%
Néhány délután alatt összedobok egy kis vackot, ami pont így jár, ráhúzok egy sötét párnahuzatot, este felveszem a mobilommal, és kész.
2010. aug. 19. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

sztem krvajó:D

nekem tetszik, tiszta aranyos ahogy szökken oldalra, odamentem volna és felrugtam volna:D:D

2010. aug. 19. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

http://www.youtube.com/watch?v=YGRLRHkz8Js&feature=related

x)

Amúgy részemről hiteles, nekem tetszett. Bár tesómék leszavaztak.:(

2010. aug. 19. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!