Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Mit gondolsz erről a videoról?...

Mit gondolsz erről a videoról? Személy szerint 1998,2002,2006,2010 után lassan nem a Fideszre fogok szavazni. Ezzel az emberrel nem lehet vitába szállni, és a többi beszéde is mind és mind igaz.

2011. máj. 2. 22:32
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
79%

"lassan nem a Fideszre fogok szavazni"


Az jó.Még egy nyitott szemű embert üdvözölhetünk a köreinkben.

Egyetértek a képviselővel, már láttam a felszólalást.

2011. máj. 2. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Közel sem értek egyet a Jobbikkal mindenben,viszont nem lehetne valamit tenni,hogy népszavazás legyen a cigánykérdésről?


Mivel a Fideszt nem érdekli.

2011. máj. 2. 22:48
 3/13 anonim ***** válasza:

Demokratikusan nem.

Maximum egy polgárháborúval döbbennének rá,de azt nem kívánom.

2011. máj. 2. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Ez a törvényjavaslat valóban nagyon eseti, és átgondolatlan "tűzoltás". Tüneti kezelése csupán egy súlyos problémának. Mielőbb párbeszédet kellene kezdeni, és vizsgálatot folytatni, mielőtt tényleg mindent túlnő a kezelhetetlen probléma, és nem lesz már miről beszélni.
2011. máj. 2. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
85%

"lassan nem a Fideszre fogok szavazni"


Én komolyan nem értem eddig hogy volt erre képes bárki is..

2011. máj. 2. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
100%
De miről akarsz népszavazást? Hogy mi legyen a cigányokkal? Tartsuk őket gettó falvasban? Különítsük el őket a magyartól? ÁÁÁ, Ez nagyon elfajult már. Munka kellene cigányka, magyarnak is amiből normálisan meg tud élni, és ami még fontosabb, a munka becsületét, szeretetét, a munkára nevelést vissza állítani. Szerintem ez megoldás lenne. Persze hogy utál dolgozni a cigány gyerek is, mert az apja is utált mindig is. Nincs előtte egy egészséges szülői minta. De hogy ennyire leszarja az ország irányításának nagy része hogy mi folyik Pest határain kívül. Ez botrányos. Erre már nincs szó!
2011. máj. 2. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Például arra,hogy a polgárőrséget semmilyen módon a közeljövőben ne lehessen beszüntetni.

Ahol pedig 30-50%ban vannak cigányok,oda tényleg kivezényelni őket.

Csak jobban tudják a magyar emberek,ha azt nyilatkozzák,hogy igen,jobb ha ott vannak a polgárőrök.

2011. máj. 2. 23:13
 8/13 anonim válasza:
Megint én: Jobb ha ott vannak, de ez eseti kezelés csupán. Nem igazi megoldás. A probléma attól még élő lesz. És a polgárőrök sem lehetnek ott mindig hogy megakadályozzák a lincseléseket. Egyet értek veled abban hogy kell a polgárőrség, de párhuzamosan más megoldást is ki kellene találni.
2011. máj. 2. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Elvileg ezért építették a Duna partra azt a szép nagy épületet,hogy ott kitalálják a megoldást,és nem ilyen oldalakon kellene neked és nekem vagy épp másoknak vitatkozni ezen.


A legrosszabb,hogy a Jobbik most szimpatikusnak tűnik,de a Fidesz is így indult,aztán megmutatta a foga fehérjét.Valahogy emiatt félek én rájuk szavazni.


Bár ez az Apáti István akárki akármit mondd,több ész van a kisujjában mint Orbánnak,vagy épp Vonának..

Rengeteget olvastam,és néztem videot róla.

2011. máj. 2. 23:21
 10/13 anonim válasza:
Nekem a jobbik túl radikális. Sok jót mondanak, de az agresszió nem vezet jóra. Ésszel kell megoldani a dolgokat. Ma Magyarországon én nem tudok kire szavazni. Ez nagyon sajnálatos dolog :(
2011. máj. 2. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!