Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Ha az anyámnak előttem volt...

Ha az anyámnak előttem volt egy vetélése, utánam pedig egy abortusza, az jelentheti azt, hogy nekem sem kellene itt lennem?

Figyelt kérdés
Sőt, utána még teherbe akart esni, de már nem sikerült. Az apámnak meg van egy eltitkolt gyereke, akiről szinte senki sem tud. Nagyon durva mentális gondjaim vannak, plusz rengeteg bántást kaptam már, mostanra jottem ra, hogy hiba volt a születésem. Ezek az események csak meg biztosabbá tettek ebben. Hogy gondoljam az ellenkezőjét?
2021. márc. 21. 11:24
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Gondold azt, hogy oka volt annak, hogy mindezek ellenére mégis megszülettél! Ha már itt vagy és élsz, használd ki az életed, használd jóra!
2021. márc. 21. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem ettől függ. Ilyen téren mindenki belemagyarázhat valamit, amiért neki "nem kellene itt lennie".
2021. márc. 21. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:

Igen, az apám azt mondta, hogy ez egy börtönbolygó es azért született le ide, hogy a büntetését letöltse... sajnos osztom a véleményét.

2, hat nem tudom, pont ma is láttam egy családot instan, ahol most született meg a 4. gyerek, es a szülők imádják egymást, azért szeritem ott egy “picit” jobban szereti őket a sors...

2021. márc. 21. 12:06
 4/21 anonim ***** válasza:
66%
Ez nem a sors, egyszerűen két normális szülő. Nyilván egészségesebbek lesznek a gyerekek ott, ahol a szülők is azok. Amúgy az instából nem lehet messzemenően következtetéseket levonni.
2021. márc. 21. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 Grimfox ***** válasza:
100%
Nem. Ha megszületsz, az már azt jelenti, hogy itt kell lenned.
2021. márc. 21. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
Csak sajnos kezdem elhinni az apám féle bortonbolygos verziót...
2021. márc. 21. 13:26
 7/21 anonim ***** válasza:
71%
Nem tudom, miért kell ködös, megfoghatatlan mesékben hinni ahelyett, hogy inkább a sarkatokra állnátok és tennétek magatokért. Aki boldog, kiegyensúlyozott ember, az is börtönbolgyóra képzeli magát szerinted? Az én születésem sem volt könnyű, véreset hánytam és infúzióra tettek, még anyám sem kapott meg. Szerinted ez jelent a mostani életemre nézve bármit is, hogy pl. nem kellene itt lennem? Dehogy. Örülök a környezetemnek és ők is nekem. Ha meg problémám van teszek ellene.
2021. márc. 21. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 Grimfox ***** válasza:
100%
Az emberi életre tökéletesen alkalmas a Föld. Egy börtönbolygó, ahol büntetésből vagy, nem adna meg mindent, amire szükséged van a túléléshez, és nem lenne lehetőséged rá, hogy a fellelhető nyersanyagokból civilizációt építs. Egy börtönbolygón maximum vegetálnál. A büntetésnek nem az a célja, hogy lehetőségeket adjunk a raboknak, hanem hogy elzárjuk őket, és akadályozzuk őket abban, hogy bármiféle haladást elérhessenek. Ha mondjuk a Marson, föld alatti kolóniákon kellene élni, és küzdeni még a táplálék előállításáért is, na az börtönbolygó lenne.
2021. márc. 21. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
42%
Most csak azért börtönbolygó, mert nem mehetsz el innen? :D
2021. márc. 21. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
Mar honnan? Erről a bolygóról??? Amúgy szívesen elmennek, mindig is gyűlöltem a szürke hétköznapokat. Egyébként ezt nem en mondtam, hanem az apám, nyilván azt mutatja, hogy mennyire rossz állapotban van. Bar valóban számára ez az élet csak egy büntetés, mivel mentális beteg es életképtelen. Mint ahogy en is.
2021. márc. 21. 21:32
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!