Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Jelenthet gondot, h. uh-n...

Jelenthet gondot, h. uh-n elfelejtettem a dokinak mondani, h. volt már egy abortuszom 4éve? Természetes úton ettől még lehet szülni? Mármint az abortusz miatt?

Figyelt kérdés
Eddig akinél voltam uh-n korházba az megkérdezte.Akik meg sztk-s rendelésen vannak(oda járok am,csak genetikain voltam a korházba)azok nem kérdezték soha.Mondjuk ők írtak a kiskönyvbe vizsgálatokkor.A másik meg kérdezte a korom,meg hogy első terhesség-e.Amit el kellett vetetnem az kb 7-8hetes lehetett.Igazából nem is nagyon emlékszem rá már.Gond ez,h.ezt elfelejtettem? Nem mondtak egyszer se semmit,h.valami gond lenne.
2013. máj. 1. 17:25
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem. sim án szülhetsz normálisan... ismerek olyat aki 16 éves korától 3 havonta abra járt és simán szült...
2013. máj. 1. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem is volt 2 abortuszom is, mégis természetes úton szültem, minden gond nélkül. Én sem említettem soha senkinek az abortuszokat.
2013. máj. 1. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Hát a saját dokid jó ha tudja, de simán szülhetsz természetes úton persze, nekem az öt hetes terhességemet kellett abbal befejezni, utána kétszer szültem ikreket, másodszor császárral, de nem az ab miatt.
2013. máj. 2. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nincs fogadott dokim.
2013. máj. 2. 14:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!