Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Krúdy-féle álmoskönyv szerint...

Krúdy-féle álmoskönyv szerint idegen nőtől csókot kapni halált jegyez.Álmodott már valaki ilyet?Történt utána "valami"?

Figyelt kérdés

2021. márc. 24. 10:53
 1/4 anonim ***** válasza:
94%

Az álmoskönyvet én inkább népi hiedelemnek, vagy népmesének mondanám. Én csak idegen nőkkel szoktam csókolózni álmomban, de soha nem történt még ilyen.

Krúdy óta rájöttek, hogy az álomban nem azt kell nézni, mit álmodsz, hanem azt, hogy az adott álomkép milyen érzéssel tölt el. Mert az álom te magad vagy, és a te múltad. Nem a jövőt álmodod meg.

2021. márc. 24. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
36%
Velem már történt olyan, hogy egy nővel álmodtam, akinek az arcát biztosan soha életemben nem láttam még. Teljesen vadidegen volt számomra, először irtóztam is tőle, de aztán egyszercsak szájoncsókolt álmomban. Másnap meg is haltam.
2021. ápr. 2. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Az első válaszolóval kapcs. Én nem azt mondanám, hogy nem a jövőt álmodod meg, hanem a múltat, mert ez így nem igaz. Nekem volt már olyan álmom ami pár nappal megtörtént, ugyanúgy ahogy az álmomban (nálam ez ritka egyébként), inkább azt mondanám, hogy az álom a téged ért hatásokról, vágyaidról közöl számodra elfojtott érzéseket, benyomásokat, szimbolikus formában. Sokszor rejt magába üzeneteket, amik segíthetnek pl egy mindennapi helyzet megoldásában, vagy vissza tükrözi egy adott helyzettel kapcsolatos tudattalan érzéseid.
2021. ápr. 13. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
pár nappal később* bocsi kimaradt. (előző voltam)
2021. ápr. 13. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!