Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Tudományhívők! Ezek után se...

Tudományhívők! Ezek után se gondoljátok, hogy a koronavírus mesterségesen lett kifejlesztve Bill Gates utasítására?

Figyelt kérdés

A videó 2017-es.

https://www.youtube.com/watch?v=57HrquNcc5E


2021. ápr. 5. 17:22
 1/10 Z003 ***** válasza:
53%
Sok sikert a gyógyuláshoz és hosszú és egészséges életet!
2021. ápr. 5. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nem vagyok beteg, nem jött be a propagandád.
2021. ápr. 5. 17:38
 3/10 anonim ***** válasza:
50%
Nem néztem végig, de azzal ellentétben, amit Szlávik hazudik az elején, minden komoly szakember megmondta, hogy előbb utóbb lesz egy világjárvány. Már hogy ne lenne? Ott volt a spanyol nátha, mikor még nem volt olyan jövés menés a világban. Az elmúlt 30-50 évben ráadásul nagyságrendekkel nőt a turizmus, légi közlekedés stb. Ott volt a H1N1, SARS, MERS, ebola, stb csak idő kérdése volt, hogy az egyik új vagy régi vírus a spanyol nátháéhoz hasonló vagy annál is súlyosabb járványt okozzon.
2021. ápr. 5. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
37%
3.Ezt ugye te sem gondolod komolyan?Vagy ezzel nyugtatod magad ,hogy biztos véletlen?
2021. ápr. 5. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 ÚJ D NMR válasza:
53%
Támogatom az elsőt, sok sikert a kezeléshez és a gyógyuláshoz. Sok sikert!!
2021. ápr. 5. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Tényleg előrelátható volt, (persze én nem mondtam volna meg, mert nem vagyok szakember) bill gates szerintem csak a jó emberekre hallgatott. A másik rész, hogy laboratóriumból származik, abban már lehet ráció.
2021. ápr. 5. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Lacagyerek ***** válasza:

Az, hogy a koronavírus új fajtaja mesterséges lenne az előfordulhat, de nem hinném, hogy Bill Gates keze volna benne. Valószínűbb az amit Szlávik mond, hogy ő egy üzletember aki tájékozódik, keresi az üzleti lehetőségeket és az orvostudomány fejlesztésében talalta meg a lehetőségeket. Ami persze nem veletlen. A gyógyszer iparban hatalmas pénz van és bőven lehet fejleszteni.

De igazából a 3. Hozzászólóval is egyet értek. Miert ne lehetne természetben letrejött vírus. Jópár járványon van már túl az emberiség és nem hiszem, hogy a középkorban a bubópestist úgy kiserletezték volna ki vagy akár az első VH idején a spanyolnáthát. Ami nekem kicsit furcsa, hogy gyorsan elterjedt a világba ellenbe a SARS és MERS vírusokkal de ez inkább Kínának a hanyagságán múlt.

2021. ápr. 6. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
81%

Tegyük fel egy pillanatra, hogy tényleg Bill Gates megrendelésére, laboratóriumban készült és szándékosan lett ráeresztve a világra.

Miért? Kinek és mi oka lett volna rá?

A pénz nyilván nem, hiszen aki egy ilyet véghez tud vinni, annak nincs igénye nagyobb vagyonra, így sem tudja mire költeni.

A rosszindulat sem lehet, mert mire menne vele? Kinek akar ártani és miért ilyen amatőr módon? Hiszen egyáltalán nem biztos, hogy a kiszemeltnek árt a vírus.

Befolyás szerzés sem lehetséges, hiszen abból is több van, mint amit ki tud használni.

Humanista okokból népességcsökkentés? Ezer és egy hatékonyabb módszer létezik.

Szóval miért?

2021. ápr. 6. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Jó lenne tudni, hogy mit is csinál valójában Bill Gates, mielőtt teljesen full retardba mész kérdező.
2021. ápr. 7. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
57%

7


MERS R0 kevesebb, mint 1.

SARS R0 = 3

covid19 R0 = 2-6, egyesek 4-9-re teszik.


Miközben a lappangási ideje a MERS és SARS-nak is sokkal rövidebb, így hamarabb meglehet állítani egy lappaongót, hogy fertőzzön. Sok dolog miatt van az, hogy így elterjedt.

2021. ápr. 7. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!