Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Valakinek hasonló tapasztalat?...

Valakinek hasonló tapasztalat? Kutyák látják a nemrég elhunyt szeretett családtagot?

Figyelt kérdés

Most hajnali 1:20 perckor az egyik kutyám felkapta a fejét, és csak nézett a semmibe. Majd nem sokkal később a másik kutyám is ugyanoda nézett.


Sajnos ma 3 hete, hogy a Nagymamámat elveszítettük😭


1 évvel ezelőttig a két kutyámmal a Nagymamámnál laktunk. Imádták egymást. Nagyon nagyon szerette a kutyáimat. Miután elköltöztünk Tőle is nagyon sokszor kérte hangosítsam ki a telefont, hagy beszéljen a kutyáknak. Messenger videó hívásban is mindig kérte, hogy mutassam őket, és mindig illette őket pár kedves szóval. Minden nap!


3 hét alatt sajnos elvitte a betegség. Ezt most ne firtassuk, mert borzasztóan fáj.


Többször mondta a Nagyim, hogy Papám itt van, a kutyák a szobája ajtaja mögé néztek folyamatosan.

Ő nagyon hitt ezekben a dolgokban.


Szeretném hinni, hogy itt van, és a kutyák látják őt 😭 meg is szólaltam hangosan: Itt van? Látjátok? Ha itt vagy tudd, hogy nagyon hiányzol,és nagyon szeretlek. Az egyik kutyám elkezdte csóválni a farkát, de továbbra is ugyanazt a pontot nézte, és mielőtt letették a fejüket mindketten rám se néztek.


Ti tapasztaltatok hasonlót? Főleg úgy, hogy a kutya által is ismert hozzátartozótok hunyt el?



Kérlek, ha esetleg teljesen nem hiszel ebben, de mégis le írnád a véleményedet, akkor szépen tedd!

Köszönöm!


2021. ápr. 12. 01:42
 1/10 anonim ***** válasza:
69%
Igen,latjak a halottakat. Ahogy a kisgyerekek is.
2021. ápr. 12. 04:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
13%
Ez a kategória nem az ilyen babonás kérdéseknek van fenntartva...
2021. ápr. 12. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
94%
Az én kutyáimmal sose történt ilyen. De egy ismerősöm számolt be hasonló élményről. Szerintem, ha nyitott vagy erre, akkor ne is gondolkozz ezen. Látták, és a nagyid elbúcsúzott mindenkitől.
2021. ápr. 12. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
75%
Talan csak az eger neszel a falban es azert figyelnek arra a kutyak. En kutyam a mezon szokott igy nezelodni ... gondolom nem halottakat lat! :)
2021. ápr. 12. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
41%
Ezotéria kategória inkább....
2021. ápr. 12. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
2%
Nem látják...aki azt mondja hogy igen,ott baj van az emeleten.
2021. ápr. 12. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
91%
Nem hallottam még ilyenről, de nem kizárt.
2021. ápr. 12. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
91%
Látják a gyerekek, kutyák, macskák, és néha a felnőtt ember is érzékelheti különféle módon.
2021. ápr. 12. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Vajon akkor miért nem szaladtak oda a kutyák hozzá?

Persze lehetséges, hogy látják.

Nekem a macskám éveken át szinte minden este kirángatta elhunyt édesanyám ágyneműtartójából a pizsamáját :(

Nem tudom miért, talán nem hiányzott neki.

2021. ápr. 15. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Én a következő halottam pár éve egy ismerőstől: vidéken élt felesége nagyapja és nagyanyja. Meghalt a nagypapa, éveken át egyedül élt a nagymama. Havonta látogatták őt az ismerősömék. Egyszer ugyanúgy nála voltak, épp menni készültek. Mondta a nagymama, hogy következő hónapban már nem tudnak találkozni, úgymond mert volt nála a meghalt férje, és jelezte, hogy nem sokára menni fog ő is. Az ismerősömék nem hitték el, csitították a szerintük babonás nagymamát. A következő hét keddjén értesítették őket vidékről: a nagymama meghalt. A történetet hangsúlyozom: én is csak halottam.
2021. nov. 24. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!