Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Ki, hogyan miként tudott a...

Ki, hogyan miként tudott a vonzás törvényével sikereket elérni?

Figyelt kérdés
Nagyon elveszettnek érzem magam mostánság. Próbáltam dolgokat megvalósítani/ bevonzani az életembe, de hiába. Úgy érzem nekem mindenért sokkkal jobban meg kell küzdenem, mint másoknak, nekem minden nehezebb megy. Annyi célom van az életben, de már csak néha röhögök, hogy na álmodik csak a nyomor.

2021. ápr. 20. 14:51
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
37%
Ez valami vicc?
2021. ápr. 20. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
68%
Akik könyveket írtak róla, azoknak sikerült. A sok szerencsétlen hiszékeny buta ember, akik megvették, azoknak meg nem.
2021. ápr. 20. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
60%
2: Pontosan. 7 milliárd ember akarja minden nap bevonzani a "jót", jólétet, békét, gazdagságot , boldogságot. Az emberiség története során meg 80 miliárd ember összesen. Biztos Don kanyarnál elesett őseink, meg hogy aktuális témát említsek a jelenlegi Magyarországon szenvedő embereknek is meg kellett volna mutatni valamelyik ilyen bullshitpápa könyvét, mindjárt más lenne a helyzet.
2021. ápr. 20. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Vizsgáznom kellett, 56 tétel volt, egyet tudtam nagyon jól, amig utaztam a vizsgára azt mondogattam magamban el többször, és azt húztam. :-)))
2021. ápr. 20. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
82%
A hozzáállásod miatt nem tudod sikerrel alkalmazni a vonzás törvényét. Ha azt gondolod, hogy nehezített pályán vagy, akkor éppen a nehézségeket vonzod be. Akkor tudsz pozitív dolgokat bevonzani, ha a körülmények ellenére pozitív tudsz maradni. Ha meg tudod őrizni a hited, hiába nem látszik még fizikai síkon a megvalósulás. Kell hozzá némi idő. De csak akkor valósul meg a célod, ha közben végig hiszed, sőt tudod, hogy már úton van feléd, amire vágysz. Ha átérzed a boldogságot és a hálát, amit érzel majd, ha eléred a célod, annak ellenére, hogy még semmi nincs meg belőle. Nehéz, de soha nem szabad feladni!
2021. ápr. 20. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
31%
Vonzás törvénye? Ekkora bullshitet. Ha létezne, akkor már kőgazdag lennék, mert folyton arra gondolok. Kamaszkoromban hipochonder voltam, mégis élek.
2021. ápr. 20. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
4%
5: Ekkora bullsh.tet még a magyar Bryan Tracy , Szabó Petya sem tudna kitalálni
2021. ápr. 20. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
87%
Cselekedetek nélkül nem vonzasz be semmit, azért ez nem úgy működik, hogy ülsz és a sültcsirke a szádba repül, tenni is kell érte.
2021. ápr. 20. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
És mivel magyarázod kedves utolsó, ha valamiben valaki tehetséges, iskolázott, van külföldi tapasztalata is, de Magyarországon nem akarják alkalmazni, mert jópár évvel le van maradva a szakma? Hogy kell bevonzani a semmit? Ha háború lesz, hogyan kell bevonzani a békét? Megírhatnád nekünk, meg mondjuk Iránba is.
2021. ápr. 20. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
9. Ami egy közegben működik, az egy másikban lehet nem. Egy háborúba alig ha van beleszólásunk, az az országok vezetőitől függ, kivéve a polgárháború, de az sem egyszemélyes mutatvány és ott is a tettekben mutatkozik meg.
2021. ápr. 20. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!