Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy a legtöbben...

Miért van az, hogy a legtöbben inkább mágiával és vonzás törvényével akarnak meggazdagodni valódi tettek helyett?

Figyelt kérdés

Elég sok kutatóutam vitt végül valamilyen mágiával vagy vonzás törvényével foglalkozó anyaghoz, és különösen ennek közössége borzasztóan meglepett. Teháthogy elméletben a lélek boldogságát a szellemi világ szépségét keresik, mégis a pénzszerzésen nyavalyognak hogy nem sikerül, értem én hogy pénzből élünk, de a legtöbb ilyen tudásanyag épp azt mondja, emeld a frekvenciád legyél boldog, és ne görcsölj azon, hogy mid nincs. Most pl egy youtuberlányt betámadtak mert a meditációs tananyag amit csinált nem ingyen letölthető, hanem egy kis összegért. Ezeket őszintén nem értem, tanulná a pozitív hozzáállást, azt hogy ne érezze folyton a hiányt, de hőbörög, ha valaki egy plusz bónusz tartalomért amibe munkáját rakta elkér egy kis összeget, ami lényegében nem más mint a fejlődése ára, egy kis tandíj, de ennyi nagyvonalúságot se sikerült felszedni.


Azon túl hogy pl a vonzás törvényének is ellent mond ha vered az asztalt hogy valami pénzbe kerül, de neked ingyen kell és hogyképzelik, harag kifele hibáztatás, sértődés és annak a gondolata, hogy neked arra se tellik, ez pont az ellenkezője mindennek amit elvileg tanul az illető.


Hogy működik ez? És amit őszintén nem értem, miért próbál ki valaki inkább száz woodoo varázslatot, vonzás törvényét, vizualizációt, tibeti varázssópárlatot, akármit, ha pénzre van szüksége, ahelyett hogy inkább átképezné magát valami piacképesebbé ezzel dolgozva azon, hogy magasabb órabére lehessen? Esetleg ahelyett, hogy szerezne egy könyvet a pénzügyi tudatosságról? Keresné a lehetőséget milyen vállalkozást építsen, és akár pályázattal elindítaná? Miért tűnik egy megfoghatatlan csodamicsoda jobb útnak, mint egy logikus út, amin tudhatod hol tartasz? És nem azt mondom, ha ezeket valaki teszi, és mellette vizualizál akkor tökéletesen értem, de amikor valaki tettek helyett alkalmazza, az miért érzi ezt egy biztosabb, jobb, megfoghatóbb útnak?


2020. jan. 9. 21:28
 1/5 gublug ***** válasza:

A spiritualis uton a kezdo tanitvanyok sok hibat vetenek. Ez az oka.


Egy olyan kerdest tettel fel amire igen sok valasz van.

Kerdezd meg inkabb azokat akik erintettek, s ne minket akik csak talalgatunk.

2020. jan. 9. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Mert ezek nem is értik.

Kapzsi emberek és csak a pénz iránti szeretetük hozta őket erre az útra, de valójában nincsenek itt.

Kb mint azok, akik elmennek templomba, de közben végig nyomkodja a telefonját.

2020. jan. 10. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
amiért lottóznak is az emberek
2020. jan. 10. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A mágia és a vonzás csak segítség, de ezeket tetteknek is jell követniük.
2020. jan. 10. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

A pénz akkor áramlik feléd, ha elve gazdagnak érzed magad. Ha eleve gazdagnak érzed magad, akkor nem akarsz a vonzás törvényével pénzt bevonzani.


A cél tehát nem a gazdagság elérése, hanem hogy tökéletesen gazdagnak érezd magad anélkül is, hogy a fizikai világban az lennél.

2020. jan. 10. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!