Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Anyukámnak és nekem is van...

Anyukámnak és nekem is van egy fura képességünk. Miért lehet ez? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Mióta az eszemet tudom mindig is úgy volt, hogy amit anya mondott az úgy lett. De tényleg mindig. És mindig mindenben szerencséje van, úgy jönnek ki a dolgai, hogy neki legyen jó. Volt már olyan is hogy hirtelen felindulásból, egy veszekedés alkalmával valakire olyat mondott hogy bárcsak ne is élne és pár hét múlva meghalt. Amíg kicsi voltam nem vettem észre magamon semmi ilyet, de ahogy idősödtem, nálam is jelentkeztek hasonlók. 3-man vagyunk testvérek és csak én vagyok ilyenekre képes, külsőre is ugyanolyan vagyok, mint anya. Amikre gondolok, kis idő múlva megtörténnek. Olyan dolgokat meg mondtam, amiről nem is tudhattam. Első látásra el tudom dönteni valakiről, hogy milyen ember és később be is bizonyosodik, hogy igazam volt. Az iskolában is mindig különc voltam, volt hogy egy tanárom antiszociálisnak nevezett. Mitől vannak ezek a dolgok? Esetleg valami képesség?
2021. ápr. 20. 19:47
 1/9 anonim ***** válasza:
87%
Boszorkányok vagytok. Hallod, gondolj má arra, hogy ezentúl mindenben sikeres és szerencsés leszek, hátha bejön xD
2021. ápr. 20. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
"Első látásra el tudom dönteni valakiről, hogy milyen ember és később be is bizonyosodik, hogy igazam volt." Konkrétabban?
2021. ápr. 20. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Úgy értem, hogy mindig megérzem, hogy valaki rosszindulatú vagy éppen kedves. Azt is láttam már, hogy valaki csak kedvesnek mutatja magát, de igazából egy kétszínű b@rom. Volt egy lány, akivel jóban voltam a suliban és neki nagyon sokszor elmontam első látásra hogy ne barátkozzon az adott személlyel. Elsőre persze nem hallgatott rám, aztán mindig jött, hogy igazam volt, hogy csinálom ezt. De hát én sem tudom sajnos.
2021. ápr. 20. 20:10
 4/9 anonim ***** válasza:

19:57-es vagyok


Köszi a kiegészítést.

2021. ápr. 20. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Hát, vagy nagyon jó az ember ismerőt, vagy ha varázsló vagy, akk kivánj magadnak jót! XD Meg nekem egy elektroakusztikus gitárt köszi! :D
2021. ápr. 20. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Hát ezeket nem direkt csinálom, szóval bocsi. xd
2021. ápr. 20. 20:52
 7/9 anonim ***** válasza:
54%
Nem értem akkor anyád eddig hogy nem nyerte meg az 5-öst vagy 3x???Vagy az már nem müködik??
2021. ápr. 21. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Jajj, nem kell ennyire konkrét dolgokra gondolni. Egyébként mindig azt mondja, hogy nem lottózik mert ő nem nyerős. Vannak nagyon fura dolgai, ahogy nekem is, de azért nem kell túlzásba esni, hogy lottó meg stb. Az a baj, hogy hiába írom ki ide, mert az emberek többsége nem nagyon fogja érteni, hogy miről is beszélek. Szóval kár volt... 🙂
2021. ápr. 21. 16:15
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem volt kár leírnod. Igen, fura vagy, az azt jelenti, hogy nem átlagos, de az nem jelenti azt, hogy nem valós amit tapasztalsz. Azt hiszem ez egy jó próbája annak, hogy csak szépeket gondolj és kívánj másoknak :D
2021. ápr. 22. 04:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!