Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Mire lennénk képesek ha...

Mire lennénk képesek ha nyitva lenne a harmadik szemünk?

Figyelt kérdés

2021. máj. 7. 13:31
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
73%
A harmadik szem kinyitása olyan képességekkel jár, hogy érzékelni fogod a szellemvilágot. Látni fogod a szellemeket, elhunyt lelkeket. A másik síkon lévő entitásokat. Nagyon sok gyakorlás kell, nem megy egyik percről a másikra.
2021. máj. 7. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
De a jövőbe akkor sem tudnánk látni? Szeretném tudni hogy mikor és hogyan fogok meghalni.
2021. máj. 7. 13:48
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
A spoiler csúnya dolog, én sajnos nemtudom hogy működik de szerintem ha előrenézel a jövőbe hogy mikor és hogy fogsz meghalni az rossz következményekkel járna. Mert akkor meg tudnád akadályozni és hát akkor ki tudja mi fog következni? Az időutazás, és előrelátás veszélyes dolog, óvatosan kell vele foglalkozni mert ha nem akkor az katasztrofális eseményekhez vezethet. Szóval csak nyugi :D
2021. máj. 7. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
NEM akadályoznám meg, mivel meg akarok halni. Csak attól félek hogy szenvedni fogok..
2021. máj. 7. 14:28
 5/13 anonim ***** válasza:
51%

A harmadik szem, nem a jövőre látásra való, amint fentebb is írtam.

Én például, nem szeretném tudni, hogy hogyan halok meg. Mert ha meg lehetne tudni, és az lenne, hogy pl. 2 év múlva meghalok autóbalesetben, vagy belefulladok egy tóba, akkor az a két év borzasztóan telne el. Gondold csk el... " már csak egy hónapom van hátra és meg fogok halni" "két nap és meghalok".

Szar tudni, hogy mikor jön el a vég, és annak a tudatában élni. Ígyis úgyis meghalunk valamilyen módon. Éld az életed, majd jön, aminek jönnie kell.

2021. máj. 7. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

:D elnézést, jót mosolyogtam. Mindenki a boldogságot keresi, és a szenvedést akarja elkerülni.

Ha nem keresed azt, hogy mitől lehetsz boldog, akkor nem is találod meg.

Ez jövőbelátás nélkül is megy, látod?

Ebben egész jó kiindulópont a tedd azt másokkal amit szeretnéd, hogy veled tennének, meg az ahimsza, meg a 4 nemes igazság, 8rétű nemes ösvény. Ésatöbbi.

Aztán majd finomodik, hogy egész pontosan mi is az a boldogság, meg változnak is az értékrendjeid. És ez által sokkal közömbösebb leszel majd a magad "szenvedése" felé :)

Adok is egy példát.

Jajj ma még nem ittam egy kávét, úgy SZENVEDEK.

Neki tűzpiros ferrárija van, nekem meg egy szamárfogat, milyen igazságtalan a világ, SZENVEDEK.

Nem biztos, hogy a világ tehet arról, hogy szenvedsz, lehet, hogy te vagy mimóza. Talán edzz többet. Fizikailag és lelkileg is. Légy ellenállóbb.

És ha a szenvedés elkerülhetetlen, viseld méltósággal.

2021. máj. 7. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
36%

A legegyszerűbb, ha letudod most gyorsan, és fájdalom mentesen.



NEHOGY KOMOLYAN VEDD, CSAK VICC VOLT, SEHOGY SEM FOGSZ A JÖVŐBE LÁTNI!

2021. máj. 7. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
7 konkrétan itt már többen is írták, hogy megámodták a jövőt.
2021. máj. 7. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Harmadik szemet azért ne úgy képzeld el mint a másik 2-t :D
2021. máj. 7. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
8. Fear TWD S6 E12 jó példa erre, hogy lehet nem.
2021. máj. 7. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!