Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » A harmadik szemmel pontosan...

A harmadik szemmel pontosan miket lehet észlelni?

Figyelt kérdés
Eléggé érdekel most valamiért ez a dolog gondoltam "megnyitnám" de előbb inkább szeretnék tudni róla sok mindent mert csak annyit tudok róla h lehet vele látni a paranormalis lényeket és jövő képeket. Szóval az érdekelne h mi tortenne ha megnyitnám?

2021. ápr. 9. 12:40
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
2021. ápr. 9. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
37%
Úgy tudod megnyitni, hogy letöltöd és telepíted a "thirdeye" nevű applikációt.
2021. ápr. 9. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim válasza:
85%
Hallasz, látsz különböző paranormális dolgokat, de elvileg kommunikálni is tudsz a szellemekkel, igazából csak ennyit tudok
2021. ápr. 9. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
0%
Harmadik szemmel a negyedik orrot lehet észlelni...
2021. ápr. 9. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
90%
Láthatod a szellemeket, angyalokat, démonokat.
2021. ápr. 9. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
51%
Át lehet látni a falon, ha ügyes vagy. Én a szomszéd nénit szoktam nézni fürdés közben.
2021. ápr. 9. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:
És aki erzekeli a szellemeket, démonokat azoktól felni kell vagy igy radtámad? Vagy csak simán ellehet -beszélgetni velük a múltjukról v h mit csinálnak? Szóval ezek barátságosak? És egyébként a démonok kicsodák? Tőlük félni kell? És ezek megtudják "szállni azokat akik látják őket?
2021. ápr. 9. 14:47
 8/24 Grimfox ***** válasza:
100%
Tulajdonképpen kiterjeszti az észlelésedet a szellemi síkra is. Illetve tudatossá válik, hogy ott is érzékelsz. Most is érzékelsz szellemi szinten, csak nem tudatosan. Emellett az érzelmi, és gondolati befolyásokra is sokkal nyitottabb leszel, és mindezt önmagadban is fokozottan fogod érzékelni. Azaz ha bármilyen kis kiegyensúlyozatlanság van benned, vagy a környezetedben érzelmileg, akkor azt erősebben fogod észlelni. A komolyabb problémákat pedig olyan intenzitással, amit nagy eséllyel nem tudsz elviselni. Nem véletlen a harmadik szem a hatodik szellemi központ, amit tudatosít az ember. Az elsőtől az ötödikig haladva felkészülsz a hatodik, és végül a hetedik tudatosítására. Ha a hatodikkal kezded, azzal csak bajt okozol magadnak, ha egyáltalán sikerül elérned valamit.
2021. ápr. 9. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem véletlenül van csukva a harmadik szem..!


Mi van akkor, ha mondjuk komoly dolgod van és közben hirtelen beúszik az arcod elé egy vicsorgó démonpofa vagy éppen álomba szenderülnél és kis szörnyecskék kúsznának körülötted..?! Onnantól nincs normális földi élet itt szerintem. Ezt tudni kell kezelni...!

2021. ápr. 9. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
26%
Jó, de ezeket a démonokat csak el lehet űzni valahogy. Ráordítasz, mint a kutyádra, aztán viselkednek.
2021. ápr. 9. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!