Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Milyen természetfeletti...

Milyen természetfeletti képességet (szuperképességet) választanál magadnak?

Figyelt kérdés
Ha csak 1-et választhatnál, mi lenne az?

2021. máj. 7. 15:54
1 2
 11/19 Pitegamer válasza:
100%
Lehet kicsit félreérthető voltam, nem egy tárgyat akarok átváltoztatni, hanem újat alkotni, más tárggyal vagy élőlénnyel nem kezdenék semmit.
2021. máj. 7. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%
Örök élet, de azzal a feltétellel, hogy véget vethetek neki, amikor majd azt akarom.
2021. máj. 7. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
75%
Miért? Most szezonvégi kiárusitás van olcson, jo választékban?
2021. máj. 7. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is ez a teleportálós dolog jön be a legjobban.

Ugye időben és térben is utazhatnál bárhová. A világ legnagyobb rejtélyeit megtudnám oldani, akár segíthetném a rendvédelmi szervek munkáját is egy egy eltünéses esetnél vagy bárminél.

Sok hasznos dolgot megtudhatnék. Bármit megszerezhetnék.

Meg az is vonz ebben, hogy láthatnék rég kihalt állatokat, vagy kultúrákat. Persze jövőben is lehetne venni eszközöket, amik kicsit biztonságosabbá tennék az utazásaimat, ha visszafele mennék az időben, pl ne egyen meg egy dinoszaurusz vagy lékeljék meg a koponyám az őslakos törzsek, mert pl véletlen szent földön vagyok.

De tényleg annyi mindent meg lehetne így tudni. Lehetne az embereken segíteni. Akár jövőbeli információkat szivárogtatni a múltba vagy jelenbe, pl gyógyászat terén.

2021. máj. 7. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%

Gondolatolvasás és elmemanipulálás, bár inkább csak előbbit használnám, az elmemanipulálás nem vonz annyira. Az időutazás is eléggé vonzó, de félek összekuszálnám az időt, vagy nem találnék vissza, véletlenül meghalnék stb.


A gondolatolvasás viszont... Nem kéne találgatnom, hogy mivel vidíthatnék fel valakit, bejövök-e az adott személynek, megtudnék győzni bárkit az üzletben például stb. Nyilván nem ahhoz használnám fel utóbbit, hogy átverjek embereket, nem ez lenne a célom. De akkor is egyszerűbb lenne a dolog.

2021. máj. 7. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%

Az a teleportálás térben és időben szerintem tökéletesen elég lenne.

Visszamennék 2011-be mikor 0,06 dollár volt egy bitcoin, vennék vagy ezret belőle, ma pedig már milliárdokat érne. A térben való teleportálás meg annyiban jó mint a Hipervándor című filmben, bármikor, bárhol ott lehetek egy pillanat alatt.

2021. máj. 7. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim válasza:
100%

Repülés miért nincs?

Én amúgy gyógyító lennék, nekem az lenne a legjobb érzés, ha segíthetnék másokon. Plusz azzal visszaélni sem lehet a saját érdekünkben, mint a többivel.

2021. máj. 7. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:
#17 Átváltozással lehetséges, pl. madárként, de akár szárnyas emberként is, mivel bármivé változhatsz. Telekinézissel is, ha magadat mozgatod.
2021. máj. 7. 23:13
 19/19 anonim ***** válasza:
100%

Én biztos, hogy az örök életet választanám. (=

Ha azt nem lehetne valamiért, akkor teleportálnék.

2021. jún. 19. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!